صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر تاکید کرد

این مذاکره ها هیچ خاصیتی ندارد / طرف مقابل پایبند نیست

سید صابر جباری گفت:ما از لحاظ اخلاقی و بین الملی وظیفه داریم که مذاکره کنیم در صورتی که این مذاکره ها هیچ خاصیتی ندارد برای اینکه طرف مقابل تعهد ندارد و پایبند نیست.

کد خبر : 6011

تاریخ انتشار : 06/10/1392 - 21:33


این مذاکره ها هیچ خاصیتی ندارد / طرف مقابل پایبند نیست

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، آيت الله سيد صابر جباري امام جمعه بهشهر در خطبه‌هاي نماز جمعه بهشهر با اشاره به مذاکرات ژنو خطاب به غربی ها گفت: شما مگر عقل نداشتید که در ژنو پشت میز مذاکره نشستید و توافقنامه را امضا کردید و حالا زیر قرارتان زدید.

 

سید صابر جباری ادامه داد:ما از لحاظ اخلاقی و بین الملی وظیفه داریم که مذاکره کنیم در صورتی که این مذاکره ها هیچ خاصیتی ندارد برای اینکه آنها تعهد ندارند و پایبند نیستند.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد :ما باید با جهان رابطه برقرار کنیم و با آنها تعامل داشته باشیم ولی صهيونيست دشمني است كه ما هرگز با او سر سازش نداريم و رابطه برقرار نمي‌كنيم و همچنین ارتجاع عرب نيز از كثيف‌ترين عناصري هستند كه پول دارند و عقل ندارند و ذره اي سرسازش و مسالمت با آنان را نخواهيم داشت.

 

خطيب جمعه بهشهر در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد : شعار مرگ بر آمريكا که مردم ما می گویند به دليل فتنه انگيزي هاي مختلف آمريكا عليه ايران در طول دوران گذشته و بعد از انقلاب است و تا آمريكا از اين مواضع استبدادي خود دست بر ندارد ما "مرگ بر آمريكا" را رساتر از گذشته سر خواهيم داد.

 

امام جمعه بهشهر در خصوص فعالیت های دولت به مردم توصیه کرد :ما باید تحمل کنیم و نباید مته به خشخاش بگذاریم مسئولین دارند کار می کنند و نیاز به زمان دارند و نباید مسئولین را تخریب کنیم.

 

آيت الله جباري در پایان سخنان خود با بيان اينكه نظام ما نگاهش با همه افراد در اين نظام يكسان است خاطر نشان كرد: روز گذشته رئيس جمهور ديداري با خانواده ارامنه و شهداي ارامنه داشتند كه اين ديد و بازديد و سركشي از اقوام و مذاهب مختلف بيانگر برخورد نرم اجتماعي و بينش بالاي سياسي است كه بايد به خود بباليم كه در چنين جامعه يا زندگي مي كنيم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : این مذاکره ها هیچ خاصیتی ندارد / طرف مقابل پایبند نیست

این مذاکره ها هیچ خاصیتی ندارد / طرف مقابل پایبند نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر