صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس هیات والیبال بهشهر در گفتگو با خط امید

پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال نوجوانان مازندران در بهشهر

مهدی داوودی گفت: تیم های والیبال نکا و بابل در پایان مرحله مقدماتی از گروه شرق به دور نهایی والیبال نوجوانان استان راه یافتند.

کد خبر : 5989

تاریخ انتشار : 06/10/1392 - 20:01


پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال نوجوانان مازندران در بهشهر

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر : هفته پنجم نخستین دوره مسابقات والیبال نوجوانان استان با 4 دیدار امروز در شهرهای بهشهر و آمل پیگیری شد. در گروه غرب تیم های نوجوانان کاله آمل، نشتارود، عباس آباد، چالوس، نوشهر و تنکابن و در گروه شرق تیم های جویبار، نکا، ساری، آمل، بهشهر و بابل در پنج هفته جهت مشخص شدن چهار تیم صعود کننده به مرحله نهایی به مصاف هم رفتند.

هفته آخر مسابقات نوجوانان مازندران در گروه شرق امروز به میزبانی بهشهر و در سالن تختی این شهر برگزار شد و در بازی نخست، تیم جویبار در مقابل صدرنشین گروه A حاضر نشد و تیم نکا با نتیجه 3 بر 0 پیروز بازی معرفی شد.

در مهمترین و حساس ترین مسابقه امروز دو تیم بهشهر و بابل به دیدار هم رفتند که در پایان تیم نوجوانان بابل توانست در یک بازی مهیج و تماشایی با نتیجه 2 بر 0 برحریف سر سخت و میزبان این هفته غلبه کنند.

 

رئیس هیات والیبال شهرستان بهشهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر نهادینه کردن ورزش و ارتقای سلامت جامعه و شناخت چهره های مستعد در رده سنی نوجوانان را از دستاوردهای مهم اولین دوره مسابقات والیبال نوجوانان مازندران عنوان کرد.

 

وی با اشاره به اینکه نهادینه شدن ورزش در جامعه کمک شایانی به داشتن جامعه سالم، پویا و با نشاط می‌کند، خاطر نشان کرد: خانه و مدرسه دو محیط تاثیرگذار در تشویق افراد به سمت و سوی ورزش است، پس می‌طلبد به منظور رشد ضریب نرخ سلامت در بین مردم فرهنگ‌سازی لازم صورت گیرد.

 

داوودی با بیان اینکه این مسابقات با حضور 12 تیم در طول پنج هفته با برگزاری دیدارهای جذاب و تماشایی به انجام رسید، افزود: در پایان تیم های بابل و نکا از گروه شرق به عنوان تیم های اول و دوم گروه راهی مرحله نهایی شدند.

 

رئیس هیات والیبال شهرستان بهشهر در پایان اظهار کرد: با توجه به وجود استعدادهای ناب و درخشان در این رشته ورزشی امیدواریم با حمایت مادی و معنوی از این رشته ورزشی ضمن حمایت از جوانان این منطقه باعث توسعه این رشته ورزشی در ابعاد ملی شوند.

 

گفتنی است، سید عسگری اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر به همراه عباسعلی زارع معاون ثبت اسناد و املاک استان مازندران، مهدی داوودی رئیس هیات والیبال، مجتبی طهماسبی رئیس هیات ژیمناستیک و مهرداد طهماسبی فوتبالیست بهشهری و دروازبان شاسیته صبای قم با حضور در سالن تختی بهشهر از نزدیک نظاره گر این رقابت ها بودند.

به گزارش خط امید، گزارش تصویری مسابقات امروز بزودی در خروجی سایت جهت مشاهده شما علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

 

مسابقات والیبال مازندران در بهشهر 

  

دیدگاه شما در مورد : پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال نوجوانان مازندران در بهشهر

پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال نوجوانان مازندران در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر