صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/در مرکز فنی وحرفه ای بهشهر

دوره آموزشي ايمني و اطفاء حریق برگزار شد

مهدی پور گفت : بیش از 60 نفر از عوامل اجرایی ، مربیان و کارآموزان در دوره آموزش اطفاء حریق و رعایت اصول ایمنی شرکت کردند .

کد خبر : 5947

تاریخ انتشار : 04/10/1392 - 17:54


دوره آموزشي ايمني و اطفاء حریق برگزار شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر علی مهدی پورگفت : با توجه به اینکه کشورهای توسعه یافته با اولویت قراردادن آموزش در صدر نیازهای جامعه به عنوان زیر بنای توسعه ملی توانسته اند به موفقیت های عدیده ای دست یابند معتقدیم هرگونه هزینه در آموزش نیروی انسانی در طولانی مدت سودآورترین نوع سرمایه گذاری است .

 

وی اظهارداشت : به منظور افزایش سطح دانش و مهارت کارکنان، افزایش میزان آمادگی در برابر حوادث احتمالی و بالا بردن سطح ایمنی، کارگاه آموزشی و آشنایی هرچه بیشتر مربیان و کارآموزان و پرسنل حفاظت فیزیکی مرکز با نحوه ی استفاده از کپسول های آتش نشانی ومدیریت بحران در زمان آتش سوزی کارگاه آموزشی در این مرکز برگزار شد.

 

وی افزود: این کارگاه های آموزشی با همکاری آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بهشهر برگزار و آقایان احمدی و عالیشاه از کارشناسان سازمان آتش نشانی شهرداری بهشهر علاوه بر ارائه آموزش تئوری بصورت عملی نیز نحوه ی استفاده از کپسول های ایمنی را آموزش دادند.

 

مهدی پور تصریح کرد: بیش از 60 نفر از عوامل اجرایی ، مربیان و کارآموزان در دوره آموزش اطفاء حریق و رعایت اصول ایمنی شرکت کردند .

 

سرپرست مرکز فنی وحرفه ای بهشهر تصریح کرد : با شروع فصل سرما و استفاده از بخاری ها و سیستم های گرمایشی کارگاهها در راستای بررسی عوامل موثر در ایمن سازی مرکز از تمامی کارگاها و شوفاژخانه مرکز در راستای کنترل سیستم های گرمایشی بازدید مستمر صورت می گیرد.

 

به گزارش خط امید بهشهر در اين كارگاه آموزشي اطفاء حريق، طرز كار با خاموش كننده هايCO2 پودر و گاز و اطفاء مايعات قابل اشتعال به صورت عملي آموزش داده شد .

  

  

دیدگاه شما در مورد : دوره آموزشي ايمني و اطفاء حریق برگزار شد

دوره آموزشي ايمني و اطفاء حریق برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر