صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

موج سواری رسانه‌ای برای بازگشت دایناسورها!

برخلاف برخی واسطه‌‌‌ها برای برگزاری چنین دیداری، حسن روحانی هیچ‌گاه زیر بار ملاقات با شجریان نرفته است و چنین خبرهایی تنها نوعی موج سواری رسانه‌ای از سوی سایت‌های وابسته به مدعیان اصلاحات محسوب می‌شود.

کد خبر : 5942

تاریخ انتشار : 04/10/1392 - 12:14


موج سواری رسانه‌ای برای بازگشت دایناسورها!

به گزارش خط امید بهشهر _ روز گذشته برخی از سایت‌های منتسب به جریان مدعی اصلاحات اقدام به انتشار خبری مبنی بر ملاقات رئیس جمهور با محمدرضا شجریان نمودند. ماجرا از این قرار بود که این سایت ‌ها خبری را درباره حضور حجت الاسلام حسن روحانی در منزل شجریان و خوش و بش این دو با یکدیگر منتشر کردند.

حتی جزئیات این دیدار و صحبت‌های رد و بدل شده بین طرفین هم توسط این رسانه‌ها منعکس شده بود. اما بلافاصله پس از انتشار این اخبار، سایت متعلق به شجریان چنین دیداری را تکذیب کرد و اعلام کرد که شجریان دو ماه است که در خارج از کشور به سر می‌برد.

شنیده ‌ها حاکی است، برخلاف برخی واسطه‌‌‌ها برای برگزاری چنین دیداری، حسن روحانی هیچ‌گاه زیر بار ملاقات با شجریان نرفته است و چنین خبرهایی تنها نوعی موج سواری رسانه‌ای از سوی سایت‌های وابسته به مدعیان اصلاحات محسوب می‌شود.

محمدرضا شجریان ازجمله افرادی است که مدت‌هاست هیچ اثر هنری قابل توجهی نداشته و بیشتر با حاشیه سازی و غلت خوردن بین رسانه‌های ضدایرانی و جریان‌های سیاسی وابسته به خارج از کشور در پی خودنمایی و ابراز وجود است.


منبع : کیهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : موج سواری رسانه‌ای برای بازگشت دایناسورها!

موج سواری رسانه‌ای برای بازگشت دایناسورها!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر