صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
علیرضا کوچکی خبر داد:

پل دسترسی مردم بهشهر به دریا بر روی تالاب میانکاله احداث می شود

نایب رییس شورای شهر بهشهر گفت : پل مورد تایید سازمان حفاظت از محیط زیست برای دسترسی مردم به سواحل دریای خزر بر روی تالاب میانکاله احداث می شود .

کد خبر : 5929

تاریخ انتشار : 03/10/1392 - 18:47


پل دسترسی مردم بهشهر به دریا بر روی تالاب میانکاله احداث می شود

به گزارش خط امید بهشهر علیرضا کوچکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : این طرح به طور کامل مورد تایید و نظر محیط زیست است و اولویت اصلی شورای شهر در اجرای آن ، حفظ محیط زیست منطقه به خصوص تالاب و شبه جزیه میانکاله است .

وی بیان کرد : در این طرح ، پل معلق با سازه های مناسب زیست محیطی ساخته می شود و در حاشیه این پل، باغ پرندگان ،دیدبانی با تلسکوپ از مناظر و پرندگان ،فروشگاه و کافی شاپ ،سایت تفرج و ماهیگیری و آلاچیق ها نیز ساخته می شود.

نایب رییس شورای شهر بهشهر افزود : بهشهر به رغم برخورداری از ظرفیت های فراوان در زمینه جذب گردشگر ، همچنان شهری ناشناخته در کشور است که با استفاده صحیح از این ظرفیت ها می توان بهشهر را به شهر شناخته شده در کشور تبدیل کرد و بخشی از مشکل کمبود فرصت های شغلی را برطرف کرد .

کوچکی ادامه داد: شورای شهر بهشهر آمادگی ایجاد بسترهای لازم برای رونق گردشگری در منطقه را دارد و با تمام توان و قوت از طرح های مرتبط با این بخش حمایت خواهد کرد .

وی به احداث تله کابین در منطقه گردشگری تاریخی عباس آباد بهشهر خبر داد و گفت : این طرح بزرگ با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با پیگیری های نماینده مردم بهشهر در مجلس به زودی آغاز و زمینه رونق بیش از پیش گردشگری شرق مازندران به خصوص شهر بهشهر را فراهم خواهد کرد .

  

  

دیدگاه شما در مورد : پل دسترسی مردم بهشهر به دریا بر روی تالاب میانکاله احداث می شود

پل دسترسی مردم بهشهر به دریا بر روی تالاب میانکاله احداث می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر