صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
وقتی برای ماندن دست به دامن علما می شوند؛

آقای مدیرکل شیفته خدمت است یا تشنه قدرت؟!

با دست به دست شدن قدرت اجرایی کشور میان گروه ها و جناح های مختلف سیاسی، کلیدی ترین نکته ای که به ذهن هر فردی می رسد، جایجایی گسترده مدیران است.

کد خبر : 5923

تاریخ انتشار : 03/10/1392 - 11:01


آقای مدیرکل شیفته خدمت است یا تشنه قدرت؟!

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از بلاغ، این تغییرات از سطح کابینه دولت آغاز شده و تا سطوح پایین مدیریتی ادامه پیدا می کند. حال که استانداران سراسر کشور تغییر یافته اند نوبت به تغییر فرمانداران و مدیران ادارات کل رسیده است.

رایزنی ها و لابی های گسترده برای رسیدن به پست در بین تعدادی از سیاسیون جریان موافق با دولت امری اجتناب ناپذیر است و از طرفی دیگر مدیرانی که جایگاه خود را در معرض خطر می بینند نیز برای اینکه از غافله عقب نمانند دست به اقداماتی می زنند.

شنیده شده یکی از مدیران کل در استان مازندران که گویا از رفتن قطعی خود با خبر شده، به اقدامات جالبی دست زده است.

این مدیر که چیزی بیش تر از یک سال است سکان دار یکی از ادارات کل استان مازندران شده اخیراً به عناوین و بهانه های مختلف به دیدار تعدادی از علمای عظام رفته و برای ماندن دست به دامن آنها شده است.

شنیده های موثق خبرنگار بلاغ حاکی از آن است که رفتن این مدیرکل از اداره متبوعش قطعی شده و رایزنی ها برای انتخاب جایگزین وی ادامه دارد. بر این اساس، آقایان (ق - پ) ، (م – ع) و (ع – ن) از اصلی ترین گزینه های جایگزینی این مدیرکل هستند. 

  

دیدگاه شما در مورد : آقای مدیرکل شیفته خدمت است یا تشنه قدرت؟!

آقای مدیرکل شیفته خدمت است یا تشنه قدرت؟!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر