صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شب شعر آیینی چله خون در نوشهر برگزار شد

شب شعر آیینی چله خون شامگاه روز پنجشنبه با حضور جمعی از شاعران و مداحان اهل بیت( ع) و فعالان نمایش های آیینی در تالار اجتماعات اداره کل منابع طبیعی منطقه نوشهر برگزار شد.

کد خبر : 5840

تاریخ انتشار : 30/09/1392 - 11:39


شب شعر آیینی چله خون در نوشهر برگزار شد

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از نوشهرآنلاین، به همت دفترحوزه هنری غرب مازندران”نوشهر” و همکاری شورای اسلامی شهر نوشهر مراسم شب شعر آیینی “چله خون” به مناسبت اربعین حسینی باحضورمسئولین شهرستانی ،شعرای مذهبی‌سرا و هنرمندان منطقه درسالن اجتماعات اداره کل منابع طبیعی استان مازندران – نوشهر برگزار شد.

رییس شورای اسلامی شهر نوشهر گفت:اعتقاد به عاشورای اسلامی یک فرهنگ اسلامی و اعتقادی است که در زندگی مانقش مهم و اثرگذار دارد و باید از این فضای سالم و معنوی در جامعه استفاده کنیم .

مهدی توکلی افزود:اعتقادات در کشور مادر طول هشت سال دفاع مقدس باعث پیروزی ماشد و انقلاب مابرگرفته از همین اعتقادات است و ما وظیفه داریم این اعتقادات را حفظ و سرلوحه زندگی خود قرار دهیم

حجت الاسلام حیدری رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی نوشهر نیزدر این مراسم گفت:مشکلات حکمت های زندگی می باشند و باتوجه به حدیث امام حسین (ع) باید مشکلات راباکسی که دارای ۳صفت دینداری ، جوانمردی و اساس و ریشه است مطرح کنیم تابه مشکلات فائق آییم.

وی از دفترحوزه هنری غرب مازندران “نوشهر” و دست اندر کاران برگزاری این مراسم معنوی تشکرکرد.

حجت الاسلام رضاخطیبی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نوشهر نیزبیان داشت:برگزاری اینگونه همایش ها زمینه ای است تابیشتر به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) معرفت پیداکنیم.

وی از همه کسانی که د ر برپایی این شب شعرآیینی به ویژه دفتر حوزه هنری غرب مازندران “نوشهر”تلاش داشتند،تقدیر و تشکر کرد.

محمدعلی قمی اویلی فرماندار نوشهر در این آیین مذهبی گفت: برگزاری اینگونه مراسمات حرکت بسیار خوبی است و امیدواریم هرگز بین ما و اهل بیت(ص) فاصله نیفتد و همواره در راه خدا و خاندان عصمت و طهارت حرکت کنیم.

رستم کیاکجوری رئیس دفتر حوزه هنری غرب مازندران “نوشهر”نیز از شاعران،مداحان ،هنرمندان تئاتر،روایت گوی مذهبی ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر ،سازمان تبلیغات اسلامی ،هیات عاشقان بی ادعای اهل بیت (ع) و دیگر عزیزانی که همکاری ویژه برای برگزاری این آیین معنوی داشتند تقدیر نمود و از حضور فرماندار و دیگر مسئولین نیزتشکر ویژه کرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : شب شعر آیینی چله خون در نوشهر برگزار شد

شب شعر آیینی چله خون در نوشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر