صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

راه اندازی کارخانه کمپوست ، هزینه جمع آوری زباله را به یک هفتم کاهش می دهد

فرماندار بهشهر گفت : راه اندازی کارخانه کمپوست ، هزینه جمع آوری زباله در شرق مازندران را به یک هفتم کاهش می دهد .

کد خبر : 5803

تاریخ انتشار : 27/09/1392 - 11:14


راه اندازی کارخانه کمپوست ، هزینه جمع آوری زباله را به یک هفتم کاهش می دهد

به گزارش خط امید بهشهر _ ˈ محمد تقی نورزاد ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : هم اکنون هزینه جمع آوری و دپو زباله برای هر شهروند کیلویی 700 ریال است که با راه اندازی کارخانه، این هزینه به 100 ریال کاهش خواهد یافت و مشکل زباله شهرستانهای بهشهر، نکا و گلوگاه برطرف خواهد شد.

وی بیان کرد : این کارخانه قابلیت استفاده از 250 تن زباله در روز را دارد که این مقدار ظرفیت ، علاوه بر استفاده از زباله شهرهای بهشر ، نکا ، گلوگاه ، رستمکلا و خلیل شهر ، می تواند از حدود 100 تن زباله دیگر شهرهای استان را نیز استفاده کند .

فرماندار بهشهر افزود : مکان کنونی دفن زباله که در مجاورت بهشهر قرار دارد، در زمینی رانشی واقع شده که لازم است برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات در آینده ، کارخانه کمپوست با خرید دستگاه همزن راه اندازی شود.

وی ادامه داد: به دلیل کمبود بودجه ، عملیات ساخت این کارخانه به مدت هشت ماه تعطیل بود که در همین مدت برخی دستگاه ها دچار آسیب شد.

نورزاد بیان کرد : باید هر چه سریع تر دستگاه همزن خریداری شود که در غیر این صورت ، قیمت آن روز به روز افزایش یافته و شاید در آینده خرید آن از توان شهرداری های شرق مازندران خارج شود.

وی بیان کرد : ساختمان کارخانه کمپوست بهشهر با پیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصد و صرف هزینه 50 میلیارد ریال ، در انتظار خرید دستگاه همزن برای بهره برداری است . 

  

دیدگاه شما در مورد : راه اندازی کارخانه کمپوست ، هزینه جمع آوری زباله را به یک هفتم کاهش می دهد

راه اندازی کارخانه کمپوست ، هزینه جمع آوری زباله را به یک هفتم کاهش می دهد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر