صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شیطان کوچولوی ناز نازی

از این پس به جای واژه شیطان بزرگ اسم دیگری بگذار مثلا شیطان کوچولوی ناز نازی! چرا که او نیز یک روز از ملائک بود آدم آورد دراین معرکه رمزآلوده!

کد خبر : 5775

تاریخ انتشار : 26/09/1392 - 13:09


شیطان کوچولوی ناز نازی

به گزارش خط امید بهشهر _ گریه ها بی فایده بود به جای فرزندانتان از امپریالیسم پول بگیرید مگر بچه هایتان چند می ارزیدند؟ شما پایین شهریها مگر چه دادید بخورند، چه دادید بپوشند این حرفها در این قرن از روی گرسنه گیست.

 دیپلماسی یعنی باید به خائن هم لبخند بزنی دیپلماسی یعنی اطلاعیه و اظهار تاسف خشک و خالی دیپلماسی یعنی دستش درد نکند چه دقیق به هواپیمای ما زدند، دیپلماسی یعنی منکر تکنولوژی نشوید حتی اگر در آسمان، کودکتان پرپرشد.

 پریزیدنت جان! لطفا همسرتان را به جای ما ببوسید به دخترتان بگویید این بلوز تازه چقدر بهش می آید حیف که در ایران آن را نمی بینند اما چیزی که تلویزیون ما نشان میدهد هم قشنگ است فقط ممکن است آن سینه ریز هوس انگیز پوشانده شود.

 دیپلماسی یعنی یک رمان تازه در باره هولوکاست دیپلماسی یعنی حلبچه دروغ بود ، هیروشیما شایعه است دروغ یعنی خوشبختی برای چامسکی مرگ است با تاولهایمان ، با بچه های نیامده ، با سرمایه هایی که در بانک های آمریکا داریم با یاد مصدق و با یاد کیک و کلید!

 چه اهمیتی دارد اول چه کسی زنگ زد مهم این است که زنگها به صدا درامدند زنگها که به صدا درآمدند یعنی خوشبختیم اصلا مهریه هرچه بیشتر باشد دوام زندگی تضمین است " مهریه را کی داده و کی گرفته" آقا دادگاه لاهه میگیرد و می اندازد زندان بعد کشورهای عربی نفت می فروشند و بدهی مهریه را می دهند داماد را می برند آموزش میدهند تا در خاور میانه بجنگد؛ عروس را به جهادالنکاح هم ایضا ... به شیطان حرامزاده لعنت ، چه کارهایی که آدم نمی بیند! آقای... دیپلماسی را رعایت کن . از این پس به جای واژه شیطان بزرگ اسم دیگری بگذار مثلا شیطان کوچولوی ناز نازی! چرا که او نیز یک روز از ملائک بود آدم آورد دراین معرکه رمزآلوده!

نویسنده : احسان مهدیان

 

  

دیدگاه شما در مورد : شیطان کوچولوی ناز نازی

شیطان کوچولوی ناز نازی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر