صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
جانشین مرحوم عسگراولادی گفت:

غنی سازی 60 درصد در صورت باطل شدن توافق ژنو

رئیس جدید جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: اگر توافق ژنو باطل شود احتمال همه چیز می‌رود، حتی غنی‌سازی ۶۰ درصد.

کد خبر : 5768

تاریخ انتشار : 26/09/1392 - 12:17


غنی سازی 60 درصد در صورت باطل شدن توافق ژنو

به گزارش خط امید بهشهر _ محمدرضا باهنر رئیس جدید جبهه پیروان خط امام و رهبری امروز در نشست خبری که در دفتر مرکزی جامعه اسلامی مهندسین برگزار شد، درخصوص خروج متکی از جبهه پیروان گفت: متکی به عنوان دبیرکل کانون شبه قاره هند در جلسات شورای مرکزی جبهه پیروان شرکت می‌کرد و از آنجا که از این سمت استعفا دادند، طبیعی است که به صورت اتوماتیک دیگر عضو شورای مرکزی جبهه پیروان نباشد. ضمن اینکه نیازی هم به استعفا ندارد.

وی اضافه کرد: البته ما تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا بتوانیم از ظرفیت و پتانسیل او استفاده کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درخصوص تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تامین اجتماعی گفت: معتقدم این گزارش بهتر می‌توانست تنظیم شود، ضمن اینکه اگر دوغ و دوشاب با یکدیگر مخلوط شود، قضایا مبهم می‌شود.

باهنر تاکید کرد: ما طبق آئین‌نامه مجلس مکلف به انجام تحقیق و تفحص هستیم و این تحقیق و تفحص را به قوه‌قضائیه ارجاع خواهیم داد و بزرگتر و یا کوچکتر از مرتضوی هم باید پاسخگو باشند. باید ثابت کنند که آیا با بابک زنجانی معامله کرده‌اند و پولی گرفته‌اند؟

وی با بیان اینکه ما این تحقیق و تفحص را تبدیل به دادخواست می کنیم تا آن را به قوه‌قضائیه بفرستیم، درخصوص سفر هیئت پارلمانی به ایران، گفت: تمامی ورود و خروج‌ها و حضور مهمانان خارجی از طریق وزارت امور خارجه انجام می‌شود و این وزارتخانه باید ویزاها را برای این افراد صادر کند.

رئیس جدید جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: دعوت کننده این سفر مجلس و کاظم جلالی بود.

باهنر از جلسه تعدادی از اصولگرایان در جامعه روحانیت مبارز خبر داد و گفت: این جلسه به دعوت حجت‌الاسلام تقوی در جامعه روحانیت برگزار شد و بنده در ۲ جلسه آن شرکت کردم اما جزو موسسین جلسه نبودم. در این جلسه اقدامات مثبت انجام شد و در خصوص انسجام اصولگرایان و آسیب‌شناسی این جریان بحث و بررسی شد.

وی درخصوص توافق ژنو نیز گفت: اگر توافق ژنو باطل شود، احتمال همه چیز می‌رود حتی غنی‌سازی ۶۰ درصد

نایب رئیس‌مجلس درخصوص فعالیت اصلاح‌طلبان در فضای سیاسی اظهار داشت: مشارکت و مجاهدین انقلاب حق فعالیت ندارند، البته آنها می توانند تشکل جدیدی را برای خود ایجاد کنند، اما طبق قانون حق فعالیت در فضای سیاسی کشور را ندارند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : غنی سازی 60 درصد در صورت باطل شدن توافق ژنو

غنی سازی 60 درصد در صورت باطل شدن توافق ژنو

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر