صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بررسی مشکلات دبیرستان حضرت خدیجه با حضور نماینده شورای اسلامی

علی زاده گفت: در مدیریت و برنامه ریزی شهر به خواسته ها و نیازها و نارسایی های قشر بانوان توجه ویژه خواهیم داشت.

کد خبر : 5662

تاریخ انتشار : 21/09/1392 - 11:49


بررسی مشکلات دبیرستان حضرت خدیجه با حضور نماینده شورای اسلامی

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، مرضیه علیزاده، عضو شورای اسلامی شهر خلیل شهر صبح امروز با حضور در دبیرستان دخترانه حضرت خدیجه (س) خلیل شهر در جلسه بررسی مسائل آموزشی و پرورشی این دبیرستان شرکت کرد.
مدیر دبیرستان  حضرت خدیجه(س)، گفت : در این جلسه در خصوص مسائل آموزشی، کمبود تجهیزات آموزشی، چگونگی تقویت بنیه علمی دانش آموزان و آموزش خانواده ها در این موضوع بحث شد.

 

محمدپوردر ادامه با اهمیت خواندن مسائل تربیتی، اجتماعی و فرهنگی افزود: نزدیک به پنجاه نفر از دانش آموزان از متاهلین می باشند که برگزاری نشستهای آموزشی و توجیهی را برای آنان لازم و ضروری می دانیم.
عضو شورای اسلامی خلیل شهر در گفتگو با خبرنگار خط امید، اظهار کرد: نزدیک به نیمی از جمعیت شهرمان از زنان و دختران شکل گرفته و این مسئله سبب می شود تا در مدیریت و برنامه ریزی شهر به خواسته ها و نیازها  و نارسایی های این قشر عموما فرهیخته و علاقه مند توجه ویژه داشته باشیم.

مرضیه علیزاده در پایان افزود: دعوت از اساتید صاحب نظر در مسائل تعلیم و تربیت و خانواده، پزشک خانواده از مسائل و مصوباتی بود که در این جلسه داشتیم که به خواست خدا با همکاری عوامل دبیرستان پیگیری و اجرا خواهیم نمود.
به گزارش خط امید، محمدپور مدیر دبیرستان  حضرت خدیجه(س) و عوامل اداری، آموزشی و پرورشی و ورزشی این دبیرستان، در پایان ضمن تقدیر از حضور بانوی عضو شورای شهر در این جلسه، خواستار تداوم این نشستها شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : بررسی مشکلات دبیرستان حضرت خدیجه با حضور نماینده شورای اسلامی

بررسی مشکلات دبیرستان حضرت خدیجه با حضور نماینده شورای اسلامی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر