صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیام سردار نقدی به کنگره ملی شهیده طاهره هاشمی:

شهیده سیده طاهره هاشمی، معلم ثانی برای زنان جهان است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی به کنگره ملی شهیده سیده طاهره هاشمی گفت: درک عمیق از تعاملات سیاسی،اجتماعی و روحیه استکبارستیزی او، مصداقی از زن مسلمان ایرانی و الگوی زنان تاریخ است.

کد خبر : 5626

تاریخ انتشار : 20/09/1392 - 10:37


شهیده سیده طاهره هاشمی، معلم ثانی برای زنان جهان است

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از بلاغ،سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین  به مناسبت کنگره ملی شهیده سیده طاهره هاشمی،پیامی را ارسال کرد که بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کنگره بزرگداشت شهیده سیده طاهره هاشمی، فرصتی برای رصد و بازشناسی ستاره درخشانی است که می‌تواند برای همیشه راهنمای مسیر تکامل همه آزادگان به ویژه نوجوانان حق طلب باشد.

دختری زهرایی که ایمان آمیخته با علم و شجاعتِ آراسته به بصیرت او، یاد یاران نوجوان حسین بن علی(ع) را در خاطره‌ها زنده می‌کرد.

دلدادگی او به حقیقت و آمادگی‌اش برای فداکاری در راه آن،از او شخصیتی شایسته ساخته بود که با موقعیت شناسی هوشمندانه، ساعات کوتاه جهاد جانانه مردم دیار هزار سنگر آمل را مغتنم شمرد و از آن روزنه کوچک،معبری نورانی به سوی قله رفیع شهادت گشود.

خدمتگزاری و رفتار متواضعانه او،نامه‌های پر نغز،نوشته‌ها و آثار حکیمانه‌اش،گواه آن است که شهادتش نه یک اتفاق که یک انتخاب بود،بیان مکرر آرزوی شهادت و رویای صادقِ شهادت او گواهِ روح بلندِ شهادت طلب و شخصیت فراتر از زمانِ اوست.

روحیه حماسی سیده‌ طاهره هاشمی،میراثی از جدّه بزرگوارش حضرت فاطمه زهرا(س) در دفاع از حریم ولایت بود.

درک عمیق از تعاملات سیاسی،اجتماعی و روحیه استکبارستیزی او، مصداقی از زن مسلمان ایرانی و الگوی زنان تاریخ که به بیان امام خامنه‌ای عزیز،در کنار پایبندی غیرتمندانه به عفاف و حجاب،با حضور اثربخش خود در جامعه،به حق معلم ثانی برای زنان و دختران جهان محسوب می‌شوند.

امید است به فضل پروردگار،همگان به ویژه دختران نوجوان،این توفیق الهی و فرصت معرفی و تجلیل از این شهید عزیز را قدر بدانند و اعتقادات و سلوک شهید سیده طاهره هاشمی را الگویی برای سبک زندگی تعالی بخش و طی مسیر کمال بشناسانند.

باشد که دختران جوان و نوجوان همه نسل‌ها از سرچشمه معرفت او سیراب شوند، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد. 

  

دیدگاه شما در مورد : شهیده سیده طاهره هاشمی، معلم ثانی برای زنان جهان است

شهیده سیده طاهره هاشمی، معلم ثانی برای زنان جهان است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر