صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
علی مطهری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران :

موسوی،کروبی و احمدی نژاد به صورت علنی همزمان محاکمه شوند

علی مطهری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره محاکمه سران فتنه گفت:هر سه نفر موسوی و کروبی و احمدی نژاد به صورت هم زمان و علنی محاکمه شوند.

کد خبر : 5620

تاریخ انتشار : 19/09/1392 - 11:08


موسوی،کروبی و احمدی نژاد به صورت علنی همزمان محاکمه شوند

به گزارش خط امید بهشهر ،علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دیروز در همایش روز دانشجو که در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد،به سیاست رژیم پهلوی اشاره کرد و بیان داشت: در سیاست رژیم پهلوی علم منهای ایمان بود.

وی ادامه داد:حکومت ها همیشه محتاج  نقد هستند و به گفته شهید مطهری،هر مقام غیر معصومی در جایگاهی  قرار بگیر د که نقد نشود به فساد کشیده می شود .

مطهری افزود:دانشجو گاهی به عنوان ابزار دست سیاسیون فریب می خورد  و چون دانشجو علم کامل ندارد گاهی دچار جهل مرکب می شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فتنه ۸۸ گفت:در سال ۸۸ یکی از ریشه های فتنه راه افتادن عده ای در خیابان برعلیه کاندیدای خاص بود که فکر میکردند رهبری از این کاندیدا حمایت کرده ولی رهبری این حمایت را انجام  نداده بودند.

علی مطهری در بخش دیگری از سخنان خود  در پاسخ به اینکه نظر شما درمورد گزارش ۱۰۰ روزه ی روحانی چیست گفت:گزارش خوبی بود اما ای کاش از زحمات دولت قبلی تشکر می شد.

وی همچنین در رابطه با رفع حصر سران فتنه  گفت:حصر خانگی خیلی طول کشده است و با توجه حال جسمانی آنها بهتر است آزاد شوند و محاکمه شوند.

مطهری درباره محاکمه سران فتنه اضافه کرد:محاکمه باید همراه با محاکمه احمدی نژاد باشد.هر سه نفر موسوی و کروبی و احمدی نژاد به صورت  هم زمان و علنی محاکمه شوند  و به طور کلی این بحران بد مدیریت شد.

مطهری در پاسخ به سوال دانشجویی در مورد نظارت بر نماینده ها  و مجلس گفت:نماینده مجلسی که هر هفته به استخر و سونا می رود نمی تواند مشکل مردم خرمشهر که آب شرب آنها آب شور است  را حل کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درباره حذف شعار مرگ بر آمریکا نیر اظهارداشت :حذف این شعار  بر عهده خود مردم است و مردم دراین مورد تصمیم می گیرند. 

  

دیدگاه شما در مورد : موسوی،کروبی و احمدی نژاد به صورت علنی همزمان محاکمه شوند

موسوی،کروبی و احمدی نژاد به صورت علنی همزمان محاکمه شوند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر