صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر تاکید کرد؛

نظارت جدی بر تخلیه نخاله های ساختمانی

فرماندار بهشهر تاکید کرد:متاسفانه مشاهده می شود که برخی از پیمانکاران و ساختمان ساز ها بر تخلیه نخاله های ساختمانی و عمرانی خود هیچ گونه نظارتی نمی کنند.

کد خبر : 5579

تاریخ انتشار : 17/09/1392 - 19:34


نظارت جدی بر تخلیه نخاله های ساختمانی

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر تقی نورزاد فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه کمیته  زیبا سازی شهرستان که با حضور شهرداران و اعضای این کمیته در ساختمان فرمانداری بهشهر برگزار شد گفت : همه بدنبال زیبایی هستند چرا که طبیعت انسان این است که زیبایی را دوست دارد.

 

فرماندار بهشهر افزود:ما باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا شهری زیبا وبا نظم داشته باشیم که در استان نمونه باشد که نه تنها همشهریان عزیز بلکه مسافرانی که وارد بهشهر می شوند از این شهرستان لذت ببرند.

 

تقی نورزاد ادامه : ساختن شهری زیبا و مدرن از اولویت های ماست ولی این به معنای تجمل گرایی نیست.

 

نماینده دولت در شهرستان بهشهر تاکید کرد : در طراحی و زیباسازی شهری و منازل مسکونی باید از غرب زدگی بپرهیزیم و طبق معماری اسلامی و فرهنگ ایرانی اسلامی عمل کنیم چراکه قرار است بهترین فرزندان را تحویل جامعه بدهیم.

 

نورزاد وجود نخاله های ساختمانی  در  شهر را یکی از مخرب ترین عوامل چهره شهرستان و اساسی ترین مشکل بر شمرد و افزود شهرداری ها باید نظارت ویژه ایی بر ساماندهی و تخلیه نخاله های ساختمانی داشته باشد تا هم از سد معبر جلوگیری شود و هم از زشتی ظاهر شهر جلوگیری شود.

 

فرماندار بهشهر تاکید کرد : درخت و فضای سبز زیبایی شهر و روستا را دو چندان می کند البته باید کارشناسی شود که از درختان سازگار با محیط و آب و هوای بهشهر استفاده شود.

 

نورزاد به کارخانه کمپوست بهشهر اشاره کرد و افزود: جمع آوری  به موقع و مناسب زباله شهرها و روستاها می تواند به زیبایی شهر کمک کنید که با تکمیل و بهره برداری کارخانه کمپوست بهشهر ساماندهی زباله  بهتر انجام خواهد شد.

 

نماینده دولت در بهشهر تاکید کرد : اگر شهرداری ها تمام توان خود را به کار گیرند و همت کنند امیدواریم که تا دهه مبارک فجر کارخانه کمپوست بهشهر افتتاح شود.

 

تقی نورزاد با بیان اینکه شهر ما خانه ماست افزود : متاسفانه مشاهده می شود که برخی از پیمانکاران و ساختمان ساز ها رعایت نمی کنند و بر تخلیه نخاله های ساختمانی و عمرانی خود هیچ گونه نظارتی نمی کنند در صورتی که تاکید شده است نخاله های ساختمانی در حاشیه جاده دریا چهارفصل تخلیه شود.

 

فرماندار بهشهر تاکید کرد:با رانندگان حمل کننده نخاله های ساختمانی از سطح شهر که به خاطر راحتی کار خود نخاله ها را در حاشیه های شهر تخلیه می کنند به شدت برخورد می شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : نظارت جدی بر تخلیه نخاله های ساختمانی

نظارت جدی بر تخلیه نخاله های ساختمانی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر