صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دانشجوی علم و فناوری بهشهر:

16 آذر متعلق به دانشجوی ضدآمریکاست

دانشجوی دانشگاه علم و فناوری بهشهر با اشاره به فرارسیدن روز دانشجو گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری ۱۶ آذر مال دانشجوی ضد آمریکاست.

کد خبر : 5553

تاریخ انتشار : 15/09/1392 - 23:05


 16 آذر متعلق به دانشجوی ضدآمریکاست

به گزارش خط امید بهشهر ، دانشجوی دانشگاه علم و فناوری بهشهر با اشاره به 16 آذر و فرارسیدن روز دانشجو در گفتگو با خبرنگار بلاغ گفت:آذر سال ۱۳۳۲و ۱۳۵۷ یادآور قیام های آگاهانه دانشجویان مسلمان و هوشیار انقلاب اسلامی علیه ظلم و ستم آمریکا و رژیم دیکتاتور پهلوی بود ،که تجلی بخش آیه 15 سوره انفال می باشد که : ای اهل ایمان هر گاه با تهاجم و تعرض کافران در میدان جنگ رو برو شدید مبادا از بیم آنها پشت(بدشمن) کرده واز جنگ بگریزید.

 

این فعال دانشجویی افزود : واقعه ۱۶ آذر که موجب به شهادت رسیدن سه تن از دانشجویان دانشگاه تهران به خاطر اعتراض به ورود نیکسون، معاون رئیس جمهور آمریکا و یکی از طراحان و دست اندکاران کودتای ۲۸ مرداد صورت گرفت نقطه عطف فعالیت‌های جنبش دانشجویی علیه شاه و و زیاده خواهی ها و مداخله گری های بیگانگان بوده و تا ابد در تاریخ جاودانه خواهد ماند.

 

محمد نیکوکار در ادامه گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری ۱۶ آذر مال دانشجوی ضد آمریکاست، مال دانشجوی ضد سلطه است؛ دانشجویی که استکبار و ظلم را بر نمی تابد و با جان و دل در مقابلش می ایستد و با مشت های گره کرده «نه» می گوید و چه خوش گفت آن پیر سفر کرده که آمریکا شیطان بزرگ است.

 

وی در پاسخ به جریانی که ریشه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در گرو رابطه با امریکا میداند ،اظهار داشت: باید به دنبال خلق حماسه اقتصادی بود و دل به دستان چدنی در پس دستکش مخملین نبست.

 

این دانشجوی بهشهری تاکید کرد: تنها راه برون رفت از مشکلات توجه به استعدادهای داخلی و منویات رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی است.

 

نیکوکار اضافه کرد: امت مسلمان و استکبارستیز به ویژه دانشجویان همیشه در صحنه ایران اسلامی طی تاریخ انقلاب اسلامی بارها ثابت کردند،که با تأسی از قیام امام حسین (ع )، زیر بار ذلت و خواری نمی‌روند و با روحیه شهادت‌طلبی همواره بر دشمن غلبه می‌کنند.

 

این فعال دانشجویی تصریح کرد:امروز مستکبران عالم با سلاح جنگ نرم وناتوی فرهنگی با ایجاد فتنه وفاصله انداختن میان مردم و ولایت ،در صدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران می باشند که ما هیچ وقت نمی گذاریم این اتفاق بیفتد.

 

دانشجوی پیرو خط امام (ره) تاکید کرد: ما دانشجویان پیرو خط امام و رهبری با بینش عمیق از شرایط حساس کنونی و درک لزوم وحدت و بصیرت برای مقابله با فتنه های رنگارنگ استکبار با مقام معظم رهبری تجدید پیمان می کنیم که در جهت حفظ و صیانت از اصول و آرمان های انقلاب اسلامی ایران از هیچ خدمتی فروگذار نکنیم و با الگو گرفتن از سالار شهیدان حسین بن علی (ع) در مقابل مستکبران شرق و غرب سر تعظیم فرود نیاوریم. 

  

دیدگاه شما در مورد : 16 آذر متعلق به دانشجوی ضدآمریکاست

 16 آذر متعلق به دانشجوی ضدآمریکاست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر