صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/در آستانه برگزاری مسابقات کشتی جام شهید هاشمی‌نژاد

افتتاح سالن شهید هاشمی‌نژاد بعد از 23 سال با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

بالاخره بعد از 23 سال همزمان با یازدهمین دوره جام شهید هاشمی نژاد، سالن اداره ورزش و جوانان بهشهر که با نام شهید مجاهد بهشهر است، افتتاح می شود.

کد خبر : 5501

تاریخ انتشار : 13/09/1392 - 11:45


افتتاح سالن شهید هاشمی‌نژاد بعد از 23 سال با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

سید عسگری اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر، در گفتگو با خبرنگار ورزشی خط امید گفت: همزمان با یازدهمین دوره جام شهید هاشمی نژاد، با حضور سید مناف هاشمی، معاون برنامه ریزی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان از این سالن به صورت رسمی بهره برداری خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر افزود: سالن مذکور با صرف 1.1 میلیارد تومان اعتبار ساخته شد و برای برگزاری یازدهمین دوره مسابقات کشتی جام شهید هاشمی‌نژاد، آماده است.
وی اظهار داشت: تمامی امکانات برای برگزاری یازدهمین دوره مسابقات کشتی جام شهید هاشمی‌نژاد مهیاست و ان شاا... بعد مسابقات با رفع مشکلات ریز سالن، در خدمت ورزشکاران عزیز خواهیم بود.
عسگری اکبری با اشاره به حضور تیم‌های گرجستان، ارمنستان و داغستان در این تورنمنت ابراز داشت: در یازدهمین دوره مسابقات کشتی آزاد بین‌المللی جام هاشمی‌نژاد، 15 تیم داخلی و سه تیم خارجی به میدان می‌روند.
رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر از تدارکات اولیه برای میزبانی این تورنمنت مهم خبر داد و اظهار داشت: تدارک لازم برای برگزاری میزبانی شایسته با همکاری تمامی مسئولان استانی و شهرستانی آماده است.
وی به دیدار مسئولان شهرستان با آیت‌الله جباری امام جمعه بهشهر اشاره نمود و افزود: این دیدار به منظور هماهنگی بیشتر و همچنین برگزاری باشکوه این مسابقات برگزار شد.
این مسئول در پایان از فرماندار، نماینده هیئت کشتی و مدیران دستگاه‌های خدمات‌رسان شهرستان بهشهر که در پیشرفت فیزیکی و اتمام پروژه مذکور با اداره ورزش و جوانان همکاری داشتند، قدردانی کرد.
به گزارش خط امید، بهره‌برداری از سالن 2 هزار و 500 نفری و افتتاحیه یازدهمین دوره مسابقات کشتی جام شهید سیدعبدالکریم هاشمی‌نژاد، روز 14 آذر با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی همچنین علاقه‌مندان به کشتی از سراسر کشور برگزار می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاح سالن شهید هاشمی‌نژاد بعد از 23 سال با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

افتتاح سالن شهید هاشمی‌نژاد بعد از 23 سال با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر