صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پرسه سگ در دانشگاه آزاد!

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر از یک سری مشکلات رنج می برند.

کد خبر : 5449

تاریخ انتشار : 12/09/1392 - 10:04


پرسه سگ در دانشگاه آزاد!

به گزارش خط امید بهشهر _ برای اینکه دانشجو بتواند در دانشگاه به تحصیل و فراگیری علم بپردازد امکانات اولیه باید فراهم باشد،اما دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر با توجه به ساخت ساختمان جدید،از یک سری مشکلات رنج می برد.

یکی از دانشجویان رشته حقوق، سرو صدای ناشی از  ساخت و ساز و تعمیرات در محیط دانشگاه را عامل عدم تمرکز دانشجویان بر سر کلاس درس دانست و گفت:سرو صدای ساخت و ساز ساختمان مرکزی دانشگاه تمرکز دانشجویان و هم اساتید را صلب کرده است.

دانشجوی رشته کامپیوتر این دانشگاه نیز از حضور حیواناتی همچون سگ  که به راحتی در حال پرسه زدن در داخل دانشگاه هست اشاره کرد و  گفت: شاید این سگ برای نگهبانی در شب است چون چندی پیش این دانشگاه قبل از حضور دانشجویان با حمله سارقان نقابدار مواجه شده و مقداری وسایل گران قیمت این دانشگاه دزدیده شده بود.


به گفته شاهدان عینی ،با توجه به افتتاح نشدن این واحد دانشگاهی که در نزدیکی روستای کوهستان است ، دانشجویان به ساختمان جدید دانشگاه انتقال داده شدند و از همین رو مشکلات زیادی برای دانشجویان بوجود آمده است.

از جمله مشکلات این دانشگاه کم بودن سرویس بهداشتی برای دانشجویان دختر و پسر و رفت و آمد کارگران مختلف ساختمانی در محیط آموزشی جدید برای تعمیرات و ایجاد سروصدا در حین حضور در کلاس ها را می توان اشاره کرد.

 در چند روز گذشته بعد از گذشت ۷۰ روز از فصل سرد پاییز و انتقال دانشجویان به فضای آموزشی جدید ؛ سیستم گرمایشی فعال شده است و حدود ۲ ماه که دانشجویان با وجود سرما  سر کلاس حضور پیدا می کردند .

همچنین گفتنی است تقریبا دوهفته گذشته دانشجوی دختر دانشگاه علمی کاربردی بهشهر  برای گذر از خیابان با ماشین تصادف کرده و جان خود را از دست می دهد فلذا به مسئولین دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر  یادآور می شویم کهپ برای عبور و مرور دانشجویان خود که حدودا سه هزار نفر می شوند چاره ای بیاندیشند چون این واحد دانشگاهی در  جنوب  جاده  بهشهر به نکا ساری قرار دارد و به دلیل دو بانده بودن این جاده رفت و آمد برای دانشجویان سخت است  و هر لحظه احتمال زخمی و حتی کشته شدن دانشجویان توسط ماشین های  در حال عبور باشد.

لازم به ذکر است ،دانشجویان متعددی  خواستار پیگیری ، توسط دانشگاه برای ساخت و راه اندازی   پل هوایی در ورودی این دانشگاه جهت عبور و مرور  هستند چون خیلی از دانشگاه ها مثل دانشگاه آزاد ساری با نصب پل هوایی عابران پیاده جلوی برخی از تصادفات را گرفته است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : پرسه سگ در دانشگاه آزاد!

پرسه سگ در دانشگاه آزاد!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر