صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پزشکی که با معلولیت عمل جراحی می کند /عکس

معلولیت در انسان های بسیاری وجود دارد و این افراد تا حد بسیاری از دیگر انسان ها دور افتاده اند و پیشرفتشان بسیار سخت تر از انسان های سالم است.

کد خبر : 5448

تاریخ انتشار : 12/09/1392 - 10:00


پزشکی که با معلولیت عمل جراحی می کند /عکس

به گزارش خط امید بهشهر _ معلولین افرادی هستند که دچار نواقصی در بدن خود شده اند. وجود معلولیت باعث می شود تا این افراد با مشقت های بسیاری زندگی خود را بگذرانند به همین دلیل بیشتر دچار افسردگی و مشکلات روحی می شوند.

"تد رومل" پزشکی است که در ایالت مینیسوتا عمل های جراحی نجات بخش بسیاری انجام داده است. این مرد در سال 2010 دچار مشکل عجیبی شد که سرانجام او را از کمر به پایین فلج کرد. 

 

این پزشک در سال 2010 بر روی همسرش عمل جراحی نفسگیری انجام داد و پس از آن دچار بیماری خاصی شد که کمر او را به مرور از کار انداخت و پس از چند هفته فلج و ناتوان گشت.

این پزشک برای مدت دوسال تنها روی تخت دراز کشیده بود تا اینکه تصمیم گرفت بار دیگر کار خود را آغاز کند از این رو به بیمارستان رفت و عمل های جراحی خود را تحت شرایط خاصی از سر گرفت.


 

 

دکتر رومل این روزها با نشستن روی صندلی چرخ دار و البته تنظیم کردن تخت بیمار در یک اندازه خاص به عمل جراحی می پردازد. البته بیماری او باعث شده تا بیشتر عمل های مربوط به عضلات کتف که دسترسی به آن آسان تر است توسط او انجام شود.

این پزشک برای همکارانش به عنوان یک فرد عاشق جراحی شناخته می شود زیرا او کاری را انجام می دهد که خیلی ها باورش ندارند و معلولیت را پایان زندگی و تمام آرزوها می دانند.


 


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : پزشکی که با معلولیت عمل جراحی می کند /عکس

پزشکی که با معلولیت عمل جراحی می کند /عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر