صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو شورای شهر در گفتگو با خط امید

کتابخانه های بهشهر جای نشستن ندارد

عضو شورای شهر بهشهر گفت: در کتابخانه های بهشهر کتاب به اندازه کافی وجود دارد، اعطلا کننده کتاب هم وجود دارد اما فضای لازم نداریم فضای کافی نداریم جای نشستن برای عزیزان نداریم.

کد خبر : 5444

تاریخ انتشار : 12/09/1392 - 09:28


کتابخانه های بهشهر جای نشستن ندارد

علی محمد عارفی نماینده امور کتابخانه های استان در شهرستان و عضو شورای شهر بهشهر  در گفتگو با خط امید بهشهر با بیان اینکه دنیای بزرگ کتاب به گروه خاص و ویژه ای تعلق ندارد و نخواهد داشت افزود : اگر با کتاب زندگی کنیم فرهنگ عمومی همه ما ارتقا پیدا خواهد کرد، مطالعه و کتابخوانی را باید به عنوان یک نیاز ، و یک احساس همیشگی و مستمر و روزانه در زندگی خودمان داشته باشیم.

 

عضو شورای شهر بهشهر با بیان اینکه عشق به مطالعه ی کتاب و کتابخوانی باید در جامعه استمرار داشته باشد افزود : جای تاسف است که مطالعه جایگاهی در خانواده ها و جامعه ما آنطور که باید داشته باشد ندارد و هنوز هم عده ای از ما از خواندن گریزانیم علاقمند به مطالعه نیستیم.

 

رییس سابق شورای شهر بهشهرافزود :موضوع کتاب کتابخوانی و کتابخانه  سازی همت همگانی را می طلبد اما دستگاه های دولتی و مسئول نباید غافل از این موضوع باشند چراکه بهشهر شایسته این کتابخانه هایی که در حال حاضر داریم نیست.

 

نماینده امور کتابخانه های استان در شهرستان بهشهر تاکید کرد :  کتابخانه هایی که الان در بهشهر داریم از استاندارد کافی برخوردار نیستند. کتابخانه استاندارد حداقل باید چهار هزار متر مربع مساحت داشته باشد در شهرستان بهشهر افراد خیری هستند زمین هایی را اهدا می کنند اما متاسفانه در امر ساخت کتابخانه ها فعال نیستیم و  در ساختنش باید بیشتر توجه داشته باشیم

 

عارفی کسب رتبه ی اول کشوری توسط رئیس امور کتابخانه شهرستان بهشهر را از ظرفیت های شهرستان برشمرد و افزود :  می طلبد شهرستان بهشهر کتابخانه مجهز داشته باشد در کتابخانه های بهشهر کتاب به اندازه کافی وجود دارد، اعطلا کننده کتاب هم وجود دارد اما فضای لازم نداریم فضای کافی نداریم جای نشستن برای عزیزان نداریم.

 

نماینده امور کتابخانه های استان در شهرستان بهشهر با اشاره به کمبود مکان برای کتابخانه بهشهر خواستار شد : مسئولین محترم نسبت به ساخت زمین اهدایی خانواده شهید علی پور یک توجه ویژه داشته باشند تا ان شاء الله هرچه سریعتر ساخت این کتابخانه آغاز شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : کتابخانه های بهشهر جای نشستن ندارد

کتابخانه های بهشهر جای نشستن ندارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر