صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

واکنش آمریکایی به جشنواره عمار

سازمان Anti Defamation League (اتحادیه ضدافترا) یکی از مشهورترین لابی های سیاسی فرهنگی صهیونسیم در ایالات متحده به برگزاری چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار واکنش نشان داد.

کد خبر : 5362

تاریخ انتشار : 11/09/1392 - 08:37


واکنش آمریکایی به جشنواره عمار

سازمان Anti Defamation League  (اتحادیه ضدافترا) یکی از مشهورترین لابی های سیاسی فرهنگی صهیونسیم در ایالات متحده به برگزاری چهارمین جشنواره مردمی  فیلم عمار واکنش نشان داد.

سایت Blog.adl.org در بخش "اسرائیل و بین الملل" خود با عنوان جشنواره فیلم یهودی ستیز ایران به افراطیون آمریکا فراخوان می دهد؛ نوشته  است:

"دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی یک نهاد مردمی در ایران است که چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار را از 3 الی 11 ژانویه 2014 در تهران برگزار خواهد کرد.
این جشنواره فیلم که به نام یکی از اصحاب پیامبر نامگذاری شده است از فیلمهایی با موضوعات ضد امریکایی، ضد اسرائیلی و ضد یهودی(!) استقبال می کند.
موضوعاتی چون: حملات با پرچم دروغین، حملات 11 سپتامبر نقش لابی صهیونست و نومحافظ کاران حمله اسرائیل به کشتی یو اس اس لیبرتی، قدرت لابی صهیونست در ایالات متحده و اروپا و نیز شامل صهیونسیم مسیحی نقش لابی اسرائیل در گسترش جنگ و مقاومت علیه صهیونسیت نه فقط در فلسطین بلکه در ایالات متحده امریکا و اروپا. بهترین فیلم های شرکت کننده در جشنواره به بخش مسابقه راه پیدا می کنند."
 

سایت پر مخاطب www.boldfacenews.com  نیز با تیتر " جشنواره ایرانی که در ماه ژانویه برگذار خواهد شد از آثار فیلم سازان استقبال می کند" به این مطلب می پردازد:

"آثار برخی از با استعداد ترین فیلمسازان در جهان در چهارمین جشنواره سالانه فیلم عمار در ژانویه آتی نمایش داده خواهد شد."

این سایت ضد صهیونیستی که همواره در پرده برداری از جنایت های رژیم صهیونیستی پیش قدم بوده، با معرفی جشنواره و قرار دادن لینک سایت جشنواره، به معرفی آن پرداخته و 21 محور  فراخوان بین المللی جشنواره را با جزئیات بیان می کند.

در ادامه نیز به خبر سازمان صهیونیستی ADL آمریکا پرداخته و آن را به سخره می گیرد.

شایان  ذکر است تا شنبه نهم آذر 631 فیلم از طریق پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس en.ammarfilm.ir  از کشور های آسیایی، اروپایی و آمریکایی به بخش بین الملل جشنواره عمار ارسال گردیده اند .


منبع : عمارفیلم

 

  

دیدگاه شما در مورد : واکنش آمریکایی به جشنواره عمار

واکنش آمریکایی به جشنواره عمار

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر