صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مقیمی در گفتگو با خط امید؛

اگر خزانه خالی بود حقوق را از کجا داد؟ / گزارش هفتگی وزیر از خزانه

مقیمی در گفتگو با خط امید بهشهر گفت : اگر خزانه خالی بود حقوق را از کجا داد؟ هر هفته وزیر محترم اقتصاد نامه ای میدهند به ریاست محترم مجلس و به ما هم ارجاع می شود که ورودی و خروجی خزانه مشخص است.

کد خبر : 5317

تاریخ انتشار : 10/09/1392 - 18:03


اگر خزانه خالی بود حقوق را از کجا داد؟ / گزارش هفتگی وزیر از خزانه

احمد علی مقیمی نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خط امید بهشهر در پاسخ به این سوال که آیا طبق ادعای رییس جمهور در گزارش صد روزه عملکرد دولت ، که خزانه در هنگام تحویل گرفتن از دولت قبلی ، خالی بوده است یا خیر گفت : اگر خزانه خالی بود حقوق را از کجا داد؟ به نظر ما این حرف حرف کارشناسی نیست قبلا هم در سخنرانی های خودم گفتم هر هفته وزیر محترم اقتصاد نامه ای میدهند به ریاست محترم مجلس و به ما هم ارجاع می شود که ورودی و خروجی خزانه مشخص است تا آن زمان یعنی برج 7 که بدست ما رسیده بود همیشه ورودی خزانه بیش از خروجی اش بود پس معلوم می شود که خزانه خالی نبوده است.

 

خط امید بهشهر : جناب آقای دکتر روحانی گفته بودند دولت قبلی سرمایه دار ترین و بدهکار ترین دولت بوده نظر شما راجع به این صحبت رئیس دولت چیست؟

 

اگر آقای رئیس جمهور گزارش صد روزه ای در خصوص بهبود اقتصادی و معیشتی مردم  می دادند بهتر از این بود که تمام صحبت هایش را به سوی نقد گذشته برود متاسفانه این باب شده در کشور ما هر کسی که جابجا می شود نسبت به دولت های قبل و مدیران قبل نقد دارند ، نقد زمانی می تواند سازنده باشد که طرف مقابل حضور داشته باشد و دفاع کند وقتی طرف مقابل نباشد زیبنده نیست در عین حال که نقد برای همه محترم هست باید داشته باشند. دولتهای قبلی و دولتهای آینده همه شان یک سری تعهداتی دارند عمر خدمتی به یک اندازه ای هست تمام می شود ما بقی اش را چون دولت هستند و بار حقوقی دارد باید دولتهای بعدی انجام دهند.

 

خط امید بهشهر : ریاست محترم جمهورعنوان کردند که مسکن مهر تورم زا بوده است نظر شما به عنوان عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی چیست؟

 

این حرف حرف غیر کارشناسی است که خدمت آقای وزیر عرض کردم ببینید کل مسکن مهر میزان مبالغی که مصرف کرد در طول 5 الی 6 سال چهل هزار میلیارد تومان است ، نقدینگی در داخل کشور چهارصد و نود هزار میلیارد تومان است نسبت چهل هزار میلیارد به 490هزار میلیارد 8 درصد است نسبت تورمی که ایجاد می کند تقریبا 2% است ،  و این دو درصد در طول شش سال است  و این حرف حرف کارشناسی شده ایی نیست به نظر من  این جمله که مسکن مهر تورم زا بوده تحقیر کسانی است که مسکن مهر گرفتند چرا که هرجایی که مردم می رسند به آنها می گویند که شما باعث ایجاد تورم در کشور شده اید.

  

  

دیدگاه شما در مورد : اگر خزانه خالی بود حقوق را از کجا داد؟ / گزارش هفتگی وزیر از خزانه

اگر خزانه خالی بود حقوق را از کجا داد؟ / گزارش هفتگی وزیر از خزانه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر