صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ثلاثی در گفتگو با خط امید؛

آمریکا به ایران نیازمند است

ابولقاسم ثلاثی گفت : دنیای استکبار به سرکردگی آمریکا در منطقه به ایران نیازمند است و همه تلاش خود را می کند تا بتواند کشور مار ا برای اداره ی منطقه و جهان بهره بگیرد.

کد خبر : 5315

تاریخ انتشار : 10/09/1392 - 17:14


آمریکا به ایران نیازمند است

ابولقاسم ثلاثی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در گفتگو با خط امید بهشهر گفت : توافق هسته ایی بین کشور ایران با کشورهای 5+1 مردم ما را سرافراز کردند و ما توانستیم پس از بیش از یک دهه به حقوق مسلم خودمان دست بیابیم  و این بدین معناست که استکبار پس از سالها تلاش ،  به این نتیجه رسید که در مقابل آحاد ملت خصوصا جوانان ما نمی تواند مقاومت بکند و با این ملت در گیر شود.

 

ثلاثی  افزود : توافق ژنو توافق دوطرفه ایی بوده و کشورهای 5+1  اهدافی را تعقیب میکرند که حتما به نتیجه رسید که توانست توافق بکند و یک مسائلی و اهدافی را ما تعقیب می کردیم که آن هم استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای و انجام امور در کشور عزیز اسلامی ایران بود و گمان می کنم با این وضعیت ما به همه اهدافمان می رسیم.

 

مدیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که به نظر شما آیا تا 6 ماه آینده غرب به تعهدات خود پایبند می ماند یا خیر گفت : دنیای استکبار به سرکردگی آمریکا در منطقه به ایران نیازمند است و همه تلاش خود را می کند تا بتواند کشور مار ا برای اداره ی منطقه و جهان بهره بگیرد. لذا تمام تلاش این هست که بتواند این مفاد محقق شود و هردو طرف به اهدافشان فائق بیایند.


ابولقاسم ثلاثی ادامه داد : ما باید از تیم مذاکره کننده همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند پشتیبانی بکنیم تا ان شاء الله به مرور زمان بتوانیم به حقوق مسلم خود دست بیابیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : آمریکا به ایران نیازمند است

آمریکا به ایران نیازمند است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر