صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر

موافق احداث تله کابین بودم و هستم

آیت الله جباری: بنده در اجرای پروژه تله کابین در بهشهر موافق بودم و گفتم اگر بر عملکرد صحیح این کار نظارت شود باعث رشد شهرستان خواهد شد.

کد خبر : 5259

تاریخ انتشار : 01/12/1391 - 14:46


موافق احداث تله کابین بودم و هستم

به گزارش خط امید بهشهر ، با توجه به این که رسانه ابزاری در برقراري ارتباط بين مردم و انتشار واقعیت به حساب می آیند اما بار ها و بار ها در مقاطع زمانی مختلف دیده شد که افراد سودجو و معاند از این ابزار در جهت ضربه زدن، تخریب چهره و سیاه نمایی و شایعه پراکنی استفاده می کنند.

جو سازی رسانه های معاند و ضد انقلاب و تشویش اذهان عمومی برای ایجاد نا امیدی و نا امنی، فاصله بین نظام و مسوولان و نشانه رفتن به ولایت فقیه که جان نظام است ، چیز تازه ای نیست.

در این میان شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک ،بالاترین،گوگل پلاس و ... در این جو سازی ها و تخریب چهره نقش مهمی را به دلیل نبود حد و مرز و خطوط قرمز در انتشار مطالب ایفا میکند.

به طور مثال می توان به ایجاد صفحه ایی با استفاده از نام بهشهر در شبکه اجتماعی صهیونیستی فیس بوک اشاره کرد که مدیر این صفحه با منتشر کردن مطالبی با محتوای نادرست اقدام به سیاه نمایی و تخریب چهره بزرگان و مسئولین و ایجاد شایعه پراکنی و برهم زدن آرامش شهرستان کرده است.

برای نمونه می توان به انتشار مطلبی پیرامون احداث تلکابین در بهشهر اشاره کرد که مدیر این صفحه در این مطلب عنوان کرده که در زمانی که برنامه ریزی های احداث تله کابین در بهشهر انجام می شده امام جمعه بهشهر حضرت آیت الله جباری با گفتن این موضوع که تلکه ابین فساد می آورد با انجام پروژه تله کابین مخالفت کرده است، و به فیلمی که در سپاه موجود می باشد استناد کرده است.

و یا در بخش دیگری با راه اندازی نظر سنجی با موضوع "عقب افتادگی بهشهر از چیست؟" قصد سیاه نمایی و تخریب چهره مسئولین و همچنین امام جمعه شهر را دارد.

با توجه به این که این سیاه نمایی و تخریب چهره ها در نزدیکی انتخابات 92 امری طبیعی و از پروژه های نخ نما شده دشمنان می باشد، ولی در جهت انتشار واقعیت خبرنگار خط امید بر آن شد که حقیقت را پیگیر شود.

به همین جهت خبرنگار خط امید موضوع احداث تله کابین در بهشهر را از آیت الله جباری پرسید که وی در پاسخ با استناد به همان مدرکی که مدیر این صفحه در فیس بوک اعلام کرده بود این موضوع را تکذیب کرد و بیان کرد: اتفاقا بنده در اجرای پروژه تله کابین در بهشهر موافق بودم و گفتم اگر بر عملکرد صحیح این کار نظارت شود باعث رشد شهرستان خواهد شد.

آیت الله جباری در بخشی دیگر صحبت های خویش از یوسفی شهردار اسبق بهشهر به عنوان شاهد زنده و حاضر در آن جلسه نام برد و بیان کرد: بهشهر دارد پیشرفت می کند و از هیچ کدام از شهر های اطراف عقب تر نیست،این دشمنی ها و ایجاد سیاه نمایی و تخریب چهره هاست که باعث عدم پیشرفت بهشهر می شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: شهری که دارای چندین دانشگاه بزرگ و فعال باشد شهری دانشجویی محسوب می شود و شهر ی که علم در آن رونق دارد هرگز عقب افتاده نمی شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : موافق احداث تله کابین بودم و هستم

موافق احداث تله کابین بودم و هستم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر