صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس خبر داد:

احداث تله کابین در بهشهر + اظهار نظر امام جمعه شهرستان

نماینده مردم شهرستان های شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: توسط سرمایه گذار بخش خصوصی تله کابین در بهشهر احداث می شود.

کد خبر : 5257

تاریخ انتشار : 09/09/1392 - 14:41


احداث تله کابین در بهشهر + اظهار نظر امام جمعه شهرستان

به گزارش خط امید بهشهر احمد علی مقیمی شامگاه پنج شنبه در دیدار با سرمایه گذاران بخش گردشگری مازندران در بهشهر اظهار کرد: شرق مازندران سرشار از برکت و جاذبه‌های توریستی منحصر به فرود بوده که باید برای استفاده بهینه از این فرصت های مناسب برنامه ریزی کرد.

وی افزود: بهشهر سرزمینی با نشانه‌های فراوان از عظمت انسان‌هایی بوده که در این سرزمین زیسته و آثار ارزشمندی از خود به جا گذاشتند.

مقیمی با اشاره به اینکه داشته‌ها و میراث گذشته، راه مسیر آینده را روشن می‌کند، افزود: در بسیاری از بخش‌ها، اصول بهره‌ برداری بهینه از منابع ،نادیده گرفته شد و در این شرایط نمی‌توان با نوآوری، رهبری توسعه اقتصادی را بر عهده گرفت.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: ایجاد ظرفیت های مناسب در حوزه گردشگری با توجه به زیرساخت های لازم در بهشهر می تواند مشکلات اقتصادی مردم را کاهش دهد.

مقیمی، از توافق با سرمایه گذاران بخش خصوصی برای احداث تله کابین در منطقه گردشگرپذیر عباس آباد خبر داد و گفت:‌ این طرح بزرگ به طول 2.5  کیلومتر با گذر از جنگل های منطقه احداث شده و فاز اول آن تا 18 ماه آینده به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: در اجرای این طرح تلاش می شود هیچ درختی بدون نظر کارشناسانه منابع طبیعی قطع نشده و از ورود به محدوده منطقه تاریخی عباس آباد نیز جلوگیری شود.

توجه به ظرفیت های گردشگری بهشهر

فرماندار بهشهر نیز گفت: توجه به ظرفیت های گردشگری و تفریحی منطقه و استفاده مطلوب از سرمایه بخش خصوصی، زمینه ایجاد تحول اقتصادی در شهرستان و بازگشت رونق به زندگی مردم را فراهم می کند.

محمد تقی نورزاد افزود: در بهشهر امکانات و قابلیت های گردشگری فراوانی وجود دارد که اگر به طور صحیح از این امکانات استفاده شود، بخش زیادی از مشکل بیکاری جوانان شهرستان برطرف خواهد شد.

وی بیان کرد: ساخت تله کابین که مورد نظر سرمایه گذاران بوده با توجه به زیبایی های طبیعی فراوان و چشم اندازهای مطلوب، خواهد توانست زمینه جذب هر چه بیشتر گردشگر را به این شهر فراهم کند.

پیش از این نیز آیت الله جباری امام جمعه شهرستان نیز پیرامون احداث تله کابین در بهشهر اظهار داشت موافق احداث تله کابین بودم و هستم. 

  

دیدگاه شما در مورد : احداث تله کابین در بهشهر + اظهار نظر امام جمعه شهرستان

احداث تله کابین در بهشهر + اظهار نظر امام جمعه شهرستان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر