صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر مسئول روزنامه حرف مازندران:

یارانه دولتی در هزینه مطبوعات اثرگذار نیست / سلایق سیاسی در تعیین یارانه

مدیر مسئول روزنامه حرف مازندران مبلغی که دولت به عنوان یارانه به مطبوعات می‌دهد خیلی در هزینه های نشریات اثرگذار نیست، اظهار داشت: شاید هزینه‌های یک دوم یک ماهه مطبوعات را پرداخت نکند.

کد خبر : 5191

تاریخ انتشار : 08/09/1392 - 14:08


یارانه دولتی در هزینه مطبوعات اثرگذار نیست / سلایق سیاسی در تعیین یارانه

به گزارش خط امید بهشهر _ شکرالله رضا زاده، با بیان اینکه مبلغی که دولت به عنوان یارانه به مطبوعات می‌دهد خیلی در هزینه های نشریات اثرگذار نیست، اظهار داشت: شاید هزینه‌های یک دوم یک ماهه مطبوعات را پرداخت نکند.

 
وی افزود: رعایت عدالت و شفاف سازی رویکرد وزارت ارشاد در پرداخت یارانه به مطبوعات است.
 
رضازاده خاطر نشان کرد: به اعتقاد آقایان ارشاد مازندران روزنامه حرف با رعایت مر قانون تاکنون در انجام وظیفه ذاتی رسانه، نقض قانون نداشته و در مدت فعالیت برای تعالی استان کار کرده است.
 
وی ضمن گله‌مندی از اینکه، چطور می شود روزنامه حرف با رعایت قانون، تعداد شمارگان، کیفیت در چاپ، اثر گذاری و توجه به موضوعات توسعه همه جانبه استان  و کسب رتبه بالا از سوی اداره کل ارشاد کمتر از همتایان استانی خود یارانه بگیرد، جای سوال است.
 
مدیر مسئول روزنامه حرف با بیان اینکه  یارانه 6 ماهه این روزنامه ویژه مازندران 12 میلیون و 700 هزار تومان بود، تصریح کرد: یارانه واریز شده برای همتایان ما در مازندران 19 میلیون تومان بود.
 
*سامانه درست ارزیابی مطبوعات در وزارت ارشاد ایجاد نشد
 
این فعال رسانه‌ای با انتقاد از اینکه سامانه درستی در وزارت ارشاد برای ارزیابی مطبوعات ایجاد نشده است، خاطر نشان کرد: اعتراضمان را به صورت مکتوب به ارشاد استان تحویل دادیم و از دولت یازدهم درخواست کردیم شاخص‌هایی را برای روزنامه‌های محلی در نظر بگیرد و برپایه نمره نهایی یارانه اختصاص دهد.
 
رضازاده شرمه به موضع سیاسی خود در رسانه مورد نظر اشاره کرد و گفت: روزنامه حرف مستقل است، نقدهای به جا، باعث متضرر شدنش در تخصیص یارانه دولتی شد.
 
وی با بیان تعیین یارانه مطبوعات بر اساس سلایق سیاسی انجام می‌شود، اظهار داشت: وضعیت سیاسی فعلی کشور را نباید نادیده گرفت.

منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : یارانه دولتی در هزینه مطبوعات اثرگذار نیست / سلایق سیاسی در تعیین یارانه

یارانه دولتی در هزینه مطبوعات اثرگذار نیست / سلایق سیاسی در تعیین یارانه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر