صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نورانی ترین رکورد گینس /عکس

کریسمس عیدی است که کشورهای مختلف دنیا آن را برگزار می کنند. آغاز سال میلادی جدید همراه با این روز جشن گرفته می شود و مردم چند روزی را در تعطیلات به سر خواهند برد.

کد خبر : 5100

تاریخ انتشار : 07/09/1392 - 21:42


نورانی ترین رکورد گینس /عکس

به گزارش خط امید بهشهر _ با نزدیک شدن به اخر ماه نوامبر بسیاری از اروپاییان در تلاش هستند تا در زمان یک ماهه باقی مانده تا انتهای سال تدارکات لازم برای یرگزاری کریسمس را فراهم کنند از رو چراغانی ها و تزئنات خود را انجام می دهند.

"دیوید ریچاردسون" مردی استرالیایی است که در چند سال اخیر هنگام شروع شدن کریسمس، نامش بسیار شنیده می شود زیرا کارهای او هرساله توجه افراد بسیاری را به خود جلب می کند.

ابن مرد که پدر یک خانواده ۵ نفره است طی سه سال گذشته رکورد عظیم ترین چراغانی کریسمس را به نام خود ثبت کرده است. آن ها سه سال است نامشان وارد کتاب گینس شده است.
 

 

 

در سال ۲۰۱۱ این خانواده چراغانی بزرگی با استفاده از ۳۳۰ هزار لامپ ایجاد کردند. سال بعد این تعداد به ۳۶۰ هزار رسید و حالا امسال آن ها توانسته اند رکورد جالب 502 هزار چراغ را برای خود ثبت کند.

این چراغانی البته مشکلاتی را نیز به همراه دارد زیرا قبض برق آن ها هر ماه ۲ هزار دلار معادل با۶میلیون تومان است. همچنین همسایه ها نیز از وضع چراغانی راضی نیستند. این چراغانی باعث شده است ۷۰ هزار نفر برای مشاهده آن به این کشور سفرکنند.


 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : نورانی ترین رکورد گینس /عکس

نورانی ترین رکورد گینس /عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر