صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
درخواست جنبش دانشجویی از ضرغامی

لزوم اطلاع رسانی دقیق و کامل مفاد توافقنامه هسته‌ای در رسانه ملی

جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما خواستار اطلاع رسانی دقیق و کامل مفاد توافقنامه هسته‌ای در رسانه ملی شد.

کد خبر : 4883

تاریخ انتشار : 04/09/1392 - 14:31


لزوم اطلاع رسانی دقیق و کامل مفاد توافقنامه هسته‌ای در رسانه ملی

به گزارش خط امید بهشهر _ این دانشجویان در نامه خود به ضرغامی آوردند: با توجه به تناقضات موجود در اظهارت مقامات غربی و برخی اظهار نظرهای مسئولین کشورمان، ضرورت دارد برای تنویر افکار عمومی، شفاف سازی درخصوص مفاد واقعی توافقنامه اخیر صورت گیرد.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

"جناب آقای دکتر ضرغامی

ریاست محترم سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

توافقنامه اخیر دولت در ‍ژنو با ۱+۵ جزء رخدادهای مهم تاریخ جمهوری اسلامی ایران است. با وجود این اهمیت، بسیاری از مردم به دلیل عدم دسترسی به فضای مجازی، از مفاد کامل توافقنامه و محتوای بیان شده در آن اطلاع کاملی ندارند.

همانگونه که مستحضرید در بند دوم از اصل سوم قانون اساسی، درخصوص برقراری عدالت رسانه‌ای، تصریح شده است که دولت جمهوری اسلامی ایران موظف به بالا بردن سطح آگاهی‌های عمومی در همه زمینه‌‌ها با استفاده صحیح از مطبوعات و رسانه‌های گروهی و وسائل دیگر می‌باشد.

با توجه به تناقضات موجود در اظهارات مقامات غربی و برخی اظهارنظرهای مسئولین کشورمان، لزوم شفاف سازی درخصوص مفاد واقعی توافقنامه، جهت تنویر افکار عمومی دوچندان می‌گردد.

لذا از جنابعالی درخواست می‌شود تا دستور فرمایید ضمن قرائت کامل متن موافقت نامه در شبکه های ملی و استانی، برنامه‌های کارشناسی در خصوص بررسی محتوای توافقنامه با توجه به ترجمه ی صحیح،از سوی اساتید و کارشناسان علمی بدون جهت گیری سیاسی تدارک دیده شود."


منبع : دانا

 

  

دیدگاه شما در مورد : لزوم اطلاع رسانی دقیق و کامل مفاد توافقنامه هسته‌ای در رسانه ملی

لزوم اطلاع رسانی دقیق و کامل مفاد توافقنامه هسته‌ای در رسانه ملی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر