صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اهانت علی مطهری به آیت الله جنتی/تلاش برای تطهیر سران فتنه

علی مطهری در آخرین نوشته اش بار دیگر این ویژگی خود را آشکار کرده و البته با چاشنی توهین به آیت الله جنتی، به دفاع تمام قد از سران فتنه پرداخته است.

کد خبر : 4856

تاریخ انتشار : 03/09/1392 - 02:14


اهانت علی مطهری به آیت الله جنتی/تلاش برای تطهیر سران فتنه

به گزارش خط امید بهشهر _ اظهارات انقلابی خطیب جمعه موقت تهران در روز گذشته اگرچه مورد استقبال توده های مردم قرار گرفت اما در مقابل رسانه های ضد انقلاب و برخی از رسانه های داخلی تلاش کردند تا با  تکرار ادعاهای نخ نما شده و تکراری خود طی سالهای گذشته، جای متهم و شاکی در سال 88 را تغییر دهند.
 
در این میان، علی مطهری که معمولا با اظهارات شاد و غیر منطقی خود خوراک رسانه های بیگانه را به خوبی تامین می کند، بلافاصله دست به قلم شد و با انتشار نامه ای خطاب به دبیر شورای نگهبان سعی کرد تا در مقام پاسخگویی به سخنان آیت الله بر آید.
 
وی در سراسر این مطلب، خود را به تجاهل زده و اقدامات افراطی و خشونت طلبانه سران فتنه در سال 88 را فقط «اعتراض!» به نتیجه انتخابات خوانده و نوشته است: «آقایان موسوی و کروبی به نتیجه انتخابات سال88 معترض بوده و آن انتخابات را از اساس باطل می‌دانستند و دلایل متعدد خود را نیز به مرجع قانونی ارائه کردند.»
 
این اظهارات عجیب در حالی از سوی علی مطهری بیان می شود که تنها 4 سال از فتنه 88 می گذرد و بسیاری از جنایت های موسوی و کروبی در افکار عمومی باقی مانده است و فراموش نشده که بزرگترین جرم آنها در سال 88 عدم تمکین به قانون و نپذیرفتن هیچ یک از راه های قانونی پیش رو برای طرح انتقاداتشان بود.
 
این روند تا جایی ادامه یافت که با ادامه اردوکشی خیابانی حتی بعد از نماز جمعه 29 خرداد رهبر معظم انقلاب و بدون ارائه یک دلیل محکمه پسند برای اثبات تقلب در انتخابات، کشور تا ماه ها دستخوش ناآرامی گردید و برخلاف ادعای عجیب آقای مطهری که آنها فقط به نتیجه انتخابات اعتراض داشتند، فتنه گران با سو استفاده از مناسبتهایی مانند روز قدس، 13 ابان، 16 آذر و روز عاشورا ضمن حمله به پایگاه نظامی بسیج و تلاش برای بدست آوردن سلاح نظامی برای مقابله با نظام، با طرح شعارهایی مانند «نه غزه نه لبنان»، «مرگ بر اصل ولایت فقیه»، «مرگ بر جمهوری اسلامی»، «استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی» و همچنین «خط زدن مرگ بر اسراییل و جایگزینی مرگ بر روسیه» و ... عناد خود با اصل اسلام، انقلاب و ولایت فقیه را آشکار کردند و جالب آنکه این رفتارها نه تنها مورد اعتراض موسوی و کروبی قرار نگرفت بلکه با حمایت های آشکار و پنهان آنها همراه بود بگونه ای که بسیاری از دشمنان شاخص جمهوری اسلامی از جمله نخست وزیر رژیم صهیونیستی، رییس جمهور امریکا، رییس سازمان مجاهدین خلق (منافقین) و ... با حمایت های متعدد از جریان سبز در ایران، به حمایت همه جانبه از آنان پرداختند.
 
جالب آنکه در آن برهه گری سیک مشاور اسبق امنیت ملی امریکا، در سایت شخصی خود در تیر ماه 1388 ضمن اشاره به پتانسیل افرادی مانند علی مطهری برای رویارویی مقابل نظام جمهوری اسلامی نوشت: «جدای از موسوی و همسرش، شماری از افراد که صلاحیت شان در هاله ای از شک و تردید قرار دارد و کسانی که طی 2 دهه گذشته در عرصه سیاست فعال نبودند، باید به این حرکت بپیوندند‏.‏ علیرضا بهشتی، همسر شهید رجایی، همسر شهید همت، برخی از اعضای خانواده آیت الله خمینی از جمله حسن، زهرا (عمه اش) و علی اشراقی (نوه آیت الله خمینی)، از جمله اسامی هستند که به ذهن من می آید‏.‏ حتی، علی مطهری را نیز باید به پیوستن به این حرکت ترغیب کرد‏. »
 
گفتنی است، علی مطهری قبل از نامه به آیت الله جنتی نیز طی گفتگو با یک سایت خبری نزدیک به فتنه گران با حمله به حجت الاسلام مصلحی وزیر سابق اطلاعات گفته بود حصر موسوی و کروبی ممکن است و این کار باید هرچه زودتر انجام شود!
 
مطهری با حمله به حجه الاسلام مصلحی و طرح یک استدلال مضحک، بیان داشته بود که اگر موسوی و کروبی به علت قانون شکنی مورد نقد مصلحی قرار گرفته اند چرا احمدی نژاد هم که قانون شکنی کرده بود مورد نقد وی قرار نگرفته است! و در واقع با طرح این مساله عمق درک خود از فتنه بزرگ سال 88 را به خوبی آشکار کرد.


منبع : رجا

 

  

دیدگاه شما در مورد : اهانت علی مطهری به آیت الله جنتی/تلاش برای تطهیر سران فتنه

اهانت علی مطهری به آیت الله جنتی/تلاش برای تطهیر سران فتنه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر