صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

غرب به آبنبات قیچی ایران نیز قانع نیست

کد خبر : 4851

تاریخ انتشار : 02/09/1392 - 18:40


غرب به آبنبات قیچی ایران نیز قانع نیست

به گزارش خط امید بهشهر _ نمایندگان ایران در مذاکره با غرب شرایطی را قبول کرده اند که روی افشای آن را نزد مردم ایران ندارند اما غرب حتی این شرایط را نیز نپذیرفت تا ثابت کند سقوط سنگر به سنگر یک توهم نیست.

طی یکی دو ماه اخیر نمایندگان دیپلماسی ایران به شدت مشغول تدارک شرایط صلح با 5+1 – بخوانید دنیا- میباشند و قرارست توافقات در عین اینکه دو طرفه باشد خطوط قرمز ایران را نیز نقض نکند .
خطوط قرمز را مقام معظم رهبری بارها و بارها تعریف و تبیین نمودند و مشخص است اما گویا شرایطی که ایران پذیرفته و غرب برای بله گفتن دارد زیرلفظی طلب میکند به نحویست که ظریف حاضر نیست به هیچ وجه آن را رسانه ای کند.
شرایط مورد قبول ایران هر چه باشد - که با این تفاسیر چیز خوبی نیست - اما باز هم غرب در قبول آن حسابی طاقچه بالا میگذارد و در هر دور مذاکره گویی زیرلفظی جدیدی میطلبد و ظریف هم  خیلی شیک و مجلسی  و البته محرمانه آن را میپردازد البته از جیب مصالح مملکت.
نکته جالبتر اینکه غرب در ازای این شرایط مبهم و غیر قابل انتشار قرارست چیزی در حدود آبنبات قیچی را طی یک سال و بصورت قسطی در اختیار ایران قرار دهد اما همین را نیز یک ماهست که در حال ده بیست سی و چهل است.
حال باید از نمایندگان دیپلماسی ایران پرسید که آیا این همه داد و بیداد برای آنچه قرارست بگیریم در ازای آنچه قرارست بدهیم لازمست؟
نویسنده : محسن علیجان نژاد

 

  

دیدگاه شما در مورد : غرب به آبنبات قیچی ایران نیز قانع نیست

غرب به آبنبات قیچی ایران نیز قانع نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر