صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر

نباید به مذاکره امیدوار باشیم

خطیب نماز جمعه بهشهر گفت : دشمنان جمهوری اسلامی دشمنی خود را فراموش نکرده اند چراکه ذات آنها غرور ،استکبار و جنایت است پس نباید امیدوار باشیم که آقایان در مذاکره با ما همکاری کنند.

کد خبر : 4847

تاریخ انتشار : 01/09/1392 - 23:44


نباید به مذاکره امیدوار باشیم

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در خطبه های نماز جمعه اول آذر ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج یعنی نیروی بی توقعی که فقط برای رضای خدا حرکت می کند و همانطور که در سوریه شاهد هستیم که اگر بسیج حرکت نمی کرد لیبرال ها سوریه را تکه تکه کرده بودند.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر با اشاره به دیدار اخیر فرماندهان بسیج با رهبر انقلاب افزود: حضور ۵۴ هزار نفره فرماندهان بسیج در حضور مقام معظم رهبری نشانه ابهت و قدرت  نظام جمهوری اسلامی می باشد.

 

امام جمعه بهشهر اظهار کرد: اگر به بسیج بی اعتنایی شود  جامعه دچار هرج و مرج می شود و هر جا بسیج هست ، امنیت و آرامش هم هست.

 

جباری با اشاره به نقش بسیج در تربیت فرزندان گفت: خانواده ها اگر بخواهند فرزندان سالم داشته باشند  ضمن ارتباط با مدرسه ، دانشگاه وعلم باید آنها را با بسیج آشنا کنند چراکه در بسیج با خدا آشنا می شوند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد : تجربه نشان داده است که دشمن ما عوض نشده است ، دشمنان دشمنی خود را فراموش نکرده اند چراکه ذات آنها غرور ،استکبار و جنایت است پس نباید امیدوار باشیم که آقایان در مذاکره با ما همکاری کنند.

 

سید صابر جباری در بخش دیگر سخنان خود تاکید کرد : برخی ها ممکن است اینگونه خیال کنند که در حال حاضر که با غرب مذاکره می کنیم نباید شعار مرگ بر آمریکا بگوییم ولی حذف این شعار به معنای تسلیم شدن در مقابل استکبار است.

 

امام جمعه بهشهر در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با انتقاد از وضعیت باز خواستار کنترل و تثبیت قیمت ها شد و تاکید کرد:مسئولین به فکر وضعیت بازار باشند چراکه هم قیمت ها روز به روز تغییر می کند و هم کم فروشی زیاد شده است،این مردم عزیز ما هستند و باید به این مردمی که از جنس خودمان هستند خدمت کرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : نباید به مذاکره امیدوار باشیم

نباید به مذاکره امیدوار باشیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر