صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
جانشين فرمانده سپاه بهشهر خبر داد:

اجرا ی 100 برنامه در هفته بسيج در بهشهر

جانشين فرمانده سپاه ناحيه بهشهراز اجرای 100 برنامه به مناسبت هفته بسيج در بهشهر خبر داد.

کد خبر : 4775

تاریخ انتشار : 29/08/1392 - 19:39


اجرا ی 100 برنامه در هفته بسيج در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، سرگرد علي نجفي در نشست خبري با اصحاب رسانه با گراميداشت هفته بسيج اظهار داشت: بيش از يكصد عنوان برنامه در اين هفته برنامه ريزي شده كه حضور مردم و مسئولان در اين برنامه ها موجب نااميدي دشمن و قوت تلاش بيشتر براي بسيجيان است.

 

وي گفت: غبارروبي مزار شهدا، نشست هاي بصيرتي، ديدار با امام جمعه، رزمايش، برنامه هاي فرهنگي و ورزشي، كوهپيمايي، افتتاح ساختمان جديد سپاه، برگزاري يادواره هاي شهداو... از جمله اين برنامه هاست.

 

نجفي افزود: رزمايش بسيجيان نيز با هماهنگي و استفاده از دو گردان در دو روز در بهشهر با هدف نمايش توان رزمي و پدافندي نيروها و امداد و نجات و... برگزار مي شود كه در اين رابطه نيز نيازمند مساعدت و همكاري همه جانبه در اجراي اين برنامه هستيم.

 

جانشين فرمانده سپاه ناحيه بهشهر يادآور شد: بسیج انجام رسالت فرهنگی و اقتصادی در شرایط کنونی کشور را یک رسالت عظیم می‌داند و در اين راستا با تمام توان حركت مي كنيم.

 

نجفي از بسیج به عنوان حافظ ارزش‌های اسلام و دستاوردهای انقلاب و سد بزرگ نفوذ دشمن یاد کرد و ادامه داد: نگاه و تفکر بسیج حرکت در مسیر ولایت است.

 

وي گفت: مانور فرهنگی مقابله با جنگ‌نرم، فضاسازی محیطی، ارسال پیامک، افتتاح نمایشگاه عکس و کتاب، برگزاری نشست‌های حلقه‌های صالحین و بسیجیان، حضور در نماز جمعه، برپایی ایستگاه صلواتی و ...  بخش هاي ديگری از برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان است. 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرا ی 100 برنامه در هفته بسيج در بهشهر

اجرا ی 100 برنامه در هفته بسيج در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر