صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

تامين نقدينگي صنايع با فوريت عملياتي مي شود

رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: تامين نقدينگي صنايع با فوريت عملياتي مي شود و صنايع كوچك و بزرگ نگران تامين نقدينگي نباشند.

کد خبر : 4774

تاریخ انتشار : 29/08/1392 - 19:35


تامين نقدينگي صنايع با فوريت عملياتي مي شود

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، محمد محمدپور عمران روز چهارشنبه در جلسه شوراي اداري در فرمانداري بهشهر افزود: مشكلات مالي و نيازمندي هاي اين دسته از طريق بانك، صندوق، بورس، فرابورس و... هر مقدار سرمايه گذاري براي سرمايه گذاران تامين مي شود و نگراني وجود ندارد.

وي اظهار داشت: در حيطه اقتصادي هر شهر بايد دژ مستحكم در بابر توطئه هاي اقتصادي دشمن باشد و هر ميزان صنعت ، شركت، معدن و... تقويت شود حماسه اقتصادي نيز محقق خواهد شد.

محمدپور  با اشاره به توليد مناسب فرآورده هاي لبني در مازندران خاطر نشان كرد: مهم‌ترین بازارهای هدف فرآورده‌های استان کشورهای عراق، کویت، عربستان و کشورهای حاشیه دریای خزر بازارهای هدف صادراتی هستند اما متاسفانه پايين بودن قيمت شير و افزايش نهاده ها موجب شده تا اكنون برخي از كارخانجات لبني ما تعطيل شوند.

وي گفت: هدفمندسازي يارانه ها و حذف يارانه از شير موجب شده كه سرانه مصرف هر ايراني از 92 كيلوگرم در سال به 60 كيلوگرم تنزل يابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، پتانسیل استان را در تولید و صادرات فرآورده‌های لبنی بالا دانست و گفت: با برنامه‌ریزی مناسب، حل مسائل و مشکلات شرکت‌های تولیدی صادرات فرآورده‌های لبنی تأمین مواد اولیه این واحدها و پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش می‌توان روند رو به رشد صادرات این بخش را حفظ و توسعه بخشید.

فرماندار بهشهر نيز در اين جلسه گفت: مشكلات مسكن مهر در بهشهر پيچيده است و موجب اعتراض مردم شده است كه بايد حداقل مسكن مهر 240 واحدي روبروي چيت سازي كه بيش از 90درصد پيشرفت در بيشتر واحدها داريم واگذار شوند.

محمد تقي نورزاد ادامه داد: داراي مسكن مهر مناسبي در استان هستيم اما مثلا در 870 واحدي برخي از زير ساختها آماده نشده كه با عملياتي شدن آنها و رفع مشكلات مي توانيم با افتتاح آن شاهد خانه دار شدن قشر عظيمي در بهشهر باشم.

وي با اشاره به  كارخانه كمپوست نيز گفت: اين كارخانه بيش از 90درصد پيشرفت فيزيكي دارد كه با خريد دستگاه هم زن تا پايان سال به بهره برداري مي رسد. 

  

دیدگاه شما در مورد : تامين نقدينگي صنايع با فوريت عملياتي مي شود

تامين نقدينگي صنايع با فوريت عملياتي مي شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر