صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدعیان رفع حصر خودتان را فریب ندهید!

روحانی چندبار وعده رفع حصر موسوی و کروبی را داده؟

برخی مدعی هستند که رفع حصر موسوی و کروبی از مطالبات جدی مردم است حتی نمی‌گویند بخشی از مردم یا حداقل اکثریت مردم رسماً می‌گویند همه مردم.

کد خبر : 4648

تاریخ انتشار : 27/08/1392 - 21:08


روحانی چندبار وعده رفع حصر موسوی و کروبی را داده؟

به گزارش خط امید بهشهر _ سیدمحسن میرشمسی یکی از خبرنگاران رسانه‌های اصول‌گرا در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت:

ادعا می‌کنند که موسوی و کروبی در قلب همه و محبوب همه مردم هستند و همه مردم می‌خواهند حصر موسوی و کروبی برداشته شود! مدعی هستند که رفع حصر موسوی و کروبی از مطالبات جدی مردم است! حتی نمی‌گویند بخشی از مردم یا حداقل اکثریت مردم! رسماً می‌گویند همه مردم!

خب کدام مردم؟! با کدام معیار و شاقول فهمیدید که همه مردم این مطالبه را دارند؟! می‌گویند شما پیام انتخابات 24 خرداد امسال را درک نکرده‌اید؟! خب پیام انتخابات ریاست‌جمهوری امسال چه بود؟! رفع حصر موسوی و کروبی بود؟! آن‌وقت چگونه این پیام را کشف کردید؟!

در انتخابات امسال چه تعداد از مردم شرکت کردند؟! 36 میلیون و 704 هزار و 156 نفر

چه تعداد به حسن روحانی رأی دادند؟! 18 میلیون و 613 هزار و 329 نفر

چه تعداد به حسن روحانی رأی ندادند؟! 16 میلیون و 845 هزار و 418 نفر

خب الان رفع حصر موسوی و کروبی مطالبه جدی کدام از این دو بخش است؟! آنها که به حسن روحانی رأی داده‌اند یا آنها که رأی نداده‌اند؟! مطمئناً مردمی که به قالیباف، جلیلی، رضایی، ولایتی و غرضی رأی دادند، چنین مطالبه‌ای ندارند، چون این کاندیداها هم چنین شعار و وعده‌ای نداده بودند و اگر این 16 میلیون و خورده‌ای خواهان چنین اقدامی بودند، باید به گزینه‌ای رأی می‌دادند که چنین اقدامی را وعده می‌داد!

اما آیا همه آنها که به حسن روحانی رأی دادند، مطالبه جدی‌شان رفع حصر موسوی و کروبی است؟! حسن روحانی کِی و کجا وعده داد که حصر موسوی و کروبی را می‌شکند؟ اگر چنین وعده‌ای داد، چند بار این وعده را تکرار کرد و آیا این وعده تنها وعده انتخاباتی حسن روحانی بود؟! آیا در نطق‌ها و تبلیغات تلویزیونی و همچنین مناظره‌های بین کاندیداها که بخش اعظم جامعه از این طریق با کاندیداها آشنا شدند، روحانی چنین وعده‌ای را مطرح کرد؟! اگر مطرح کرد که نکرد، این وعده چه حجمی از همه وعده‌های انتخاباتی روحانی را شامل می‌شود؟!

اگر به ادعای این افراد همه مردم موسوی و کروبی را قبول دارند، چرا روحانی حتی یکبار به صراحت اعلام نکرد که من حصر موسوی و کروبی را برمیدارم؟! خب اگر همه مردم چنین مطالبه‌ای را دارند،‌ مطمئناً با چنین وعده‌ای رأی حسن روحانی می‌توانست به بالاترین درجه رأی دست یابد، پس چرا چنین نکرد؟!

اصلاً اگر چنین علاقه‌ای به موسوی و کروبی در بین مردم وجود دارد، چرا محمدرضا عارف که اصلاح‌طلب‌تر از روحانی بود و حتی صراحتاً اعلام کرد که موسوی و کروبی را از بزرگان نظام می‌داند و حتی‌تر برای رفع حصر این دو آرزو کرد را به نفع حسن روحانی که هیچ کدام از این کارها را نکرد، از کاندیداتوری منصرف کردند؟! خب اگر موسوی و کروبی محبوب قلب همه ملت ایران بودند، عارف با این تبلیغات انتخاباتی‌ و این صحبت‌ها می‌توانست رأی بالاتری نسبت به روحانی کسب کند!

خودتان را گول نزنید و فریب ندهید! بگردید و ببینید روحانی چندبار وعده رفع مشکلات اقتصادی و گرانی و تورم و بیکاری و ارزانی دلار و ادامه مسکن مهر و سفرهای استانی و هدفمندی یارانه‌ها و بهبود معیشت مردم و کلید تدبیر و رفع تحریم‌ها و چرخاندن چرخ کارخانه‌ها و امثالهم را داد و در مقابل چندبار وعده رفع حصر موسوی و کروبی را! آن‌وقت متوجه خواهید شد مطالبه جدی مردم چیست و پیام انتخابات 24 خرداد 92 چه بود؟!


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : روحانی چندبار وعده رفع حصر موسوی و کروبی را داده؟

روحانی چندبار وعده رفع حصر موسوی و کروبی را داده؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر