صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اژه ای در نشست خبری:

سران فتنه معترض نبودند، مسبب فتنه ۸۸ بودند

"این افراد معترض نبودند بلکه مرتکب جرم و ضرر و زیان برای نظام، کشور و مردم شدند. و مسبب آن اتفاقات سال ۸۸ شدند که می‌بایست در برابر خسارات و ضرر و زیان وارده جبران مافات بکنند."

کد خبر : 4547

تاریخ انتشار : 21/08/1392 - 10:44


سران فتنه معترض نبودند، مسبب فتنه ۸۸ بودند

به گزارش خط امید بهشهر _ محسنی اژه‌ای در نشست خبری  پیرامون حصر خانگی سران فتنه و ادعای یکی از این افراد که برای محاکمه اعلام آمادگی کرده بود و پرسش یکی از خبرنگاران که این افراد را معترض خوانده بود گفت: این افراد معترض نبودند بلکه مرتکب جرم و ضرر و زیان برای نظام، کشور و مردم شدند. و مسبب آن اتفاقات سال ۸۸ شدند که می‌بایست در برابر خسارات و ضرر و زیان وارده جبران مافات بکنند.

وی تاکید کرد: اگر کسی معترض بود جواب وی را می‌دهیم و این افراد به مردم، کشور و رای‌دهندگان ظلم کردند. یکی از روش‌های برخورد با این افراد همان بود که اتفاق افتاد و از جلسه پیش تا به امروز هیچ تغییر در برخورد با افراد و حصر خانگی آنها به وجود نیامده است.

اژه‌ای در مورد پرونده مرتضوی و شکایت پالیزدار از وی اظهار داشت: پرونده گذشته آقای مرتضوی به دیوان عالی رفته و هنوز برنگشته است و لی در مورد پرونده شکایت آقای پالیزار و احضار وی ایشان گفته‌اند که در زمان احضار تهران نبودند و مجددا پس از احضاریه، وی در جلسه بررسی حاضر شد و این پرونده در مجاری رسیدگی خودش قرار دارد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : سران فتنه معترض نبودند، مسبب فتنه ۸۸ بودند

سران فتنه معترض نبودند، مسبب فتنه ۸۸ بودند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر