صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سخنگوی شورای شهر هم فیس بوکی شد

ناگفته های تامل برانگیز از شورای شهر بهشهر

سخنگوی شورای شهر بهشهر در صفحه شخصی فیس بوک خود ناگفته هایی از شورای شهر بهشهر نوشت.

کد خبر : 4544

تاریخ انتشار : 21/08/1392 - 10:04


ناگفته های تامل برانگیز از شورای شهر بهشهر

به گزارش خبرنگار شبکه اجتماعی خط امید بهشهر اعظم السادات حسینی عضو شورای شهر بهشهر و سخنگوی این شورا که چند صباحی است به جمع مسئولین فیس بوکی پیوسته است در صفحه شخصی فیس بوک خود در خصوص انتخاب شهردار بهشهر مطالب خواندنی و تامل برانگیزی را منتشر کرد که خواندن آن خالی از لطف نیست.

گفتنی است : صفحه فیس بوک خانم مهندس حسینی حدودا یک ماه مانده به انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بهشهر راه اندازی شد.

 

بنام یزدان بخشاینده

صبح که به قصد عزیمت به شورا از منزل خارج شدم در این فکر بودم آیا میتوانیم جوابگوی محبت و لطف شهروندان باشیم؟

امروز برای آینده این شهر روز حساسی بود.روزی که قرار بود کلید این شهر تاریخی را به فردی کاربلد از جنس مردم و آشنا به مشکلات شهر بسپاریم. شاید مسئولیت خطیری که بر دوش من و همکارانم بود رسیدن به تصمیم نهایی را دشوار و دشوارتر میکرد.

از روزها قبل رایزنی های گسترده ای برای جلب نظر اعضای شورا وجود داشت.هر کس که دستی بر آتش داشت سعی در قانع کردن اعضا جهت رای دادن به گزینه مورد نظر خود داشت. قاعدتا بنده هم از این رای زنی ها و تماسها بی نصیب نبودم. ولی در نهایت همه مطمئن بودند که در حمایت از گزینه مورد نظر خود یعنی حاج مهدی ایرجی لحظه ای تردید به خود راه نمی دهم.

بالاخره روز موعود فرا رسید و 9 عضو شورای شهر دور میز بیضی شکل این ساختمان سفیدرنگ قرار گرفتند.

نگاه ها نشان از تفاوت این جلسه با جلسات دیگر داشت ، با کمی دقت میشد فهمید که انتخاب آقای آزموده محتمل به نظر میرسد.

اسامی کاندیداها بر روی تابلوی اعلانات نوشته شد. شاید در این لحظات بیشتر از همیشه به مسئولیت سنگینی که در قبال همشهریانم داشتم فکر میکردم به خدای خود پناه برده تا در این دنیا و آخرت جوابگوی رای خود باشم که همانا حقی بالاتر از حق الناس وجود ندارد.

کار اخذ رای با آرامش و در کمال صحت و سلامت انجام شد.

پیش بینی ها درست از آب درآمد ، حمید آزموده شهردار اشرف البلاد شد.

شاید تنها نقطه تاریک در این بین یک گلایه دوستانه از بعضی همکاران بود که در روزهای آخر برای یکی از کاندیداها رایزنی میکردند ولی بر روی برگ رای چیز دیگری ثبت کردند، چقدر خوب است که با این مردم با صفا و دوست داشتنی همیشه صادق و شفاف باشیم.

به هر ترتیب حمید آزموده که 2 ماه و 5 روز پیش از این شورا حکم سرپرستی خود را گرفته بود با جلب اعتماد 7 نفر از اعضای شورا از 9 رای ماخوذه امروز رسما شهردار بهشهر شد.

و اما چند نکته ........

1- مقوله انتخاب شهردار موجب گردید تا با مردی از جنس محبت ، صفا و مردانگی آشنا شوم... حاج مهدی ایرجی بزرگوار که برادرانه و پدرانه افتخار دادند تا در کلاس مدیریت ایشان درسهای زیادی بیاموزم... آنقدر با صبر و متانت رفتار کردند که هیچ وقت از خاطرم نخواهند رفت ....

2- هرچند به آقای آزموده رای ندادم و از اساس با انتخاب شهردار بومی مخالف بودم اما اکنون ایشان منتخب شورای شهر بهشهر و شهردار همه شهروندان است نه عده ای خاص . به همین دلیل با احترام و تمکین به نظر اکثریت از همینجا آمادگی خود را برای هرگونه کمک به شهردار منتخب در جهت توسعه و پیشرفت بهشهر وتامین امنیت و منافع شهروندان اعلام مینمایم.

3- همواره بر سر مواضع و عقاید خود هستم و خواهم بود و نگاه نقادانه خود را بر سر حقوق شهروندان حفظ خواهم کرد و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد بنده بر سر حقوق این مردم فهیم و ولایتمدار با هیچ احدی معامله نمیکنم.

4- از ابتدای روند انتخاب شهردار تا به امروز همواره شرمنده لطف و محبت دوستان و همشهریان بوده و هستم . عزیزانی که با نهایت دلسوزی و مهربانی در صدد ارائه راهکار و پیشنهادات سازنده بودند.

5- از تمام حامیان و طرفداران خود که در طول این مدت با ارسال پیامک, ارسال مطالب زیبا در صفحات مجازی و دیدارهای چهره به چهره سعی در معرفی گزینه مورد نطر بنده را داشتند نهایت تقدیر و تشکر را دارم امیدوارم عمری باقی باشد تا جوابگوی محبت این عزیزان باشم.

                                            اشرف البلاد تورا میخواند......

                     مهندس اعظم السادات حسینی - سخنگوی شورای شهر بهشهر 

  

دیدگاه شما در مورد : ناگفته های تامل برانگیز از شورای شهر بهشهر

ناگفته های تامل برانگیز از شورای شهر بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر