صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر خبر داد:

دو ماه تا بهره برداری کارخانه کمپوست زباله بهشهر

فرماندار بهشهر از بهره‌برداری کارخانه کمپوست بهشهر تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: به خاطر وجود برخی هزینه‌ها این کارخانه افتتاح نمی‌شود.

کد خبر : 4531

تاریخ انتشار : 20/08/1392 - 10:09


دو ماه تا بهره برداری  کارخانه کمپوست زباله بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از فارس ، محمدتفی نورزاد ظهر امروز در جلسه شورای پسماند استان مازندران اظهار داشت: کارخانه کمپوست شهرستان بهشهر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تاکنون برای بهره‌برداری این پروژه 4 میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مشکل اصلی برای افتتاح این پروژه احداث تصفیه‌خانه شیرابه است و برای این موضوع نیز راه کاری مناسبی تعریف شد که تا یک ماه دیگر رفع می‌شود.

فرماندار بهشهر اضافه کرد: مشکل کارخانه کمپوست زباله بهشهر دستگاه همزن است که باید از خارج وارد شود.

این مسئول اذعان داشت: برای جمع‌آوری زباله در حاشیه شهر نیز با مشکلاتی مواجه هستیم.

وی میزان اعتبار مورد نیاز برای افتتاح پروژه کمپوست بهشهر را یک میلیارد و 300 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: یکی از پیمانکاران در اصفهان نیز برای ساخت دستگاه اعلام آمادگی کردند.

نورزاد دلیل تاخیر 8 ماه برای بهره‌برداری این پروژه را مشکلات زیر ساختی برای این پروژه عنوان کرد و گفت: قرار است پیمانکار طرح برای واردات این دستگاه هفته آینده وارد بهشهر شود.

وی در پایان دلیل عدم افتتاح پروژه کمپوست بهشهر را وجود برخی هزینه برای افتتاح این پروژه اعلام کرد و گفت: برای بهره‌برداری از این کارخانه تا دو ماه دیگر مشکلی وجود ندارد. 

  

دیدگاه شما در مورد : دو ماه تا بهره برداری کارخانه کمپوست زباله بهشهر

دو ماه تا بهره برداری  کارخانه کمپوست زباله بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر