صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

در سه ماهه مهر تا آذر طلاق در مازندران رشد نامناسبی داشته است

طی 9 ماه اخیر و نسبت به سال گذشته افزایش طلاق در مازندران صورت گرفته است.

کد خبر : 45181

تاریخ انتشار : 06/10/1396 - 10:08


در سه ماهه مهر تا آذر طلاق در مازندران رشد نامناسبی داشته است

به گزارش خط امید؛ علیرضا یونسی‌رستمی  در جلسه بررسی عوامل کاهش طلاق در مازندران در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: طلاق یکی از مراتب آسیب‌های اجتماعی در کشور و مازندران است.

وی با بیان اینکه مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، اخلاقی و عرفی موجب افزایش طلاق می‌شود، افزود: دولت در حوزه آسیب‌های اجتماعی بودجه مناسبی تخصیص داد و برنامه‌های مناسبی اجرایی شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه در 6 ماهه نخست امسال وضع مازندران در کنترل طلاق و پیشگیری از رشد بسیار مناسب بود، خاطرنشان کرد: در سه ماه گذشته از مهر تا آذرماه طلاق رشد نامناسبی داشته است.

یونسی با بیان اینکه در برخی از شهرستان‌های مازندران به دلیل گسترش غیرقابل تصور طلاق، آمار مجموعه رشد در کل استان افزایش یافته است، تصریح کرد: باید بستر بروز این آسیب بررسی شود.

وی با اشاره به اینکه تعامل دستگاه‌های مختلف در کشور، استان‌ها و شهرستان‌ها برای رشد ازدواج و کاهش طلاق ستودنی است، گفت: باید همه تلاش کنند تا شیب طلاق در مجموع کاهش یابد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران افزود: مسؤولان باید در زمینه کاهش طلاق بیش از گذشته ورود کنند و در برنامه‌ها بازنگری شود تا نتیجه بهتری گرفته شود.

یونسی با اشاره به اینکه ثبت طلاق از سوی متقاضیان در شهر محل زندگی صورت بگیرد بی‌فایده نیست، بیان کرد: آماری که ثبت احوال مازندران اعلام می‌شود به عنوان مرجع رسیدگی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال 95 نسبت به سال 94 طلاق در مازندران کاهش یافته بود، گفت: در 9 ماه نخست امسال نسبت به سال گذشته افزایش طلاق در مازندران صورت گرفته است.


منبع : شمال نیوز

 

  

دیدگاه شما در مورد : در سه ماهه مهر تا آذر طلاق در مازندران رشد نامناسبی داشته است

در سه ماهه مهر تا آذر طلاق در مازندران رشد نامناسبی داشته است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر