صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

باید کیفیت خدمات‌دهی در سواحل مازندران افزایش یابد

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: امسال به ناجیان غریق 4 میلیارد تومان حقوق داده شد و در این راستا باید کیفیت خدمات‌دهی در سواحل افزایش یابد.

کد خبر : 45180

تاریخ انتشار : 06/10/1396 - 10:07


باید کیفیت خدمات‌دهی در سواحل مازندران افزایش یابد

به گزارش خط امید؛ علیرضا یونسی‌رستمی در جلسه ساماندهی سواحل مازندران با بیان اینکه فعالیت‌های مناسبی در حوزه سواحل در این استان صورت گرفته است، اظهار کرد: ساماندهی در حوزه سواحل بسیار اهمیت دارد چرا که به صورت مستقیم با مردم در ارتباط است.

وی با بیان اینکه پیگیری وضعیت طرح‌های دریا باید در دستور کار قرار بگیرد و نقاط ضعف و قوت مشخص و برطرف شود، تصریح کرد: باید اطلاعات جامعی از عملکرد گذشته در تمامی ابعاد مربوط به حوزه سواحل تهیه شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اشاره به اینکه اگر مردم از عملکرد مسوولان ناراضی بودند به سواحل نمی‌رفتند، خاطرنشان کرد: مازندران به اندازه تمامی استان‌های ساحلی به مردم خدمات‌رسانی می‌کند.

این مسوول با بیان اینکه براساس شرایط منطقه‌ای فرم‌هایی تهیه شود تا مسافران در مورد عملکرد دستگاه‌های اجرایی اظهارنظر کنند، گفت: امسال به ناجیان غریق 4 میلیارد تومان حقوق داده شد و در این راستا باید کیفیت خدمات‌دهی در بحث ساحل افزایش یابد.

یونسی با اشاره به اینکه از حضور پرسنل انتظامی در ساحل تشکر می‌شود، اظهار کرد: باید برای آنها در ساحل ماموریتی تعریف شود.

وی با تاکید بر اینکه باید برنامه‌ریزی شود تا سرمایه‌گذاران بیشتری در سواحل حضور یابند، خاطرنشان کرد: مسوولان برای جذب بیشتر مسافران بازار محلی، حیات وحش، بوم‌گردی روستایی و... را تقویت کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اشاره به اینکه باید به دنبال اجرای برنامه‌های ارزشی در ساحل بود، گفت: اجازه نمی‌دهیم بی‌اخلاقی در سواحل ایجاد شود.

یونسی در پایان گفت: میزان غریق در مازندران بیش از 80 درصد کاهش یافت این در حالی است که هر سال هشت تا 12 درصد بر ورودی‌های مازندران اضافه می‌شود.


منبع : موج

 

  

دیدگاه شما در مورد : باید کیفیت خدمات‌دهی در سواحل مازندران افزایش یابد

باید کیفیت خدمات‌دهی در سواحل مازندران افزایش یابد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر