صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مجتمع فرهنگی- هنری بهشهر جوابگوی هنرمندان نیست

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر گفت: مجتمع فرهنگی- هنری بهشهر جوابگوی فعالیت انجمن‌ها نیست و هنرمندان نیازمند فضای بهتری در این بخش هستند.

کد خبر : 45171

تاریخ انتشار : 29/09/1396 - 20:26


مجتمع فرهنگی- هنری بهشهر جوابگوی هنرمندان نیست

به گزارش خط امید؛ مسعود فلاح، شامگاه چهارشنبه، در نشست صمیمی با اهالی فرهنگ و هنر بهشهر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار کرد: هنرمندان صاحب فرهنگ و هنر هستند و برای اجرا و به نمایش گذاشتن این هنر نیازمند سالن و فضای مناسبی برای تمرین هستنند؛ امری که در بهشهر فاقد آن هستیم.

وی افزود: تنها مکانی که برای برنامه‌های بزرگ شهرستانی در اختیار داریم سالن اجتماعات فرهنگ و ارشاد اسلامی است که این سالن هم جوابگوی همه مدعوین نیست و ناچاریم از سالن باشگاه‌ها استفاده کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر با اشاره به فراهم نبودن شرایط لازم برای توسعه فضای فرهنگی توسط متولیان فرهنگ و هنر و همچنین نداشتن سالن تمرین برای هنرمندان، یادآور شد: اتاق کوچکی برای فعالیت انجمن‌ها در اختیارشان قرار گرفت که این هم جوابگوی آنان نیست.

فلاح با اعلام اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر باید دارای فضای اداری مستقل باشد، ادامه داد: در صورتی که مکان مستقل اداری داشته باشیم می توانیم از این مجتمع برای فعالیت‌های هنری و تمرین هنرمندان استفاده کنیم.

وی ادامه داد: البته برای دولت امکان ساخت‌وساز وجود ندارد و نیازمند حضور مسئولان و خیران در این بخش هستیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر افزود: فراهم کردن فضایی برای راه‌اندازی انجمن‌ها در رستمکلا، زاغمرز و خلیل‌شهر از نیازهای مهم هنرمندان در این شهرها و بخش است که در حال بررسی است تا مشکلات این حوزه برطرف شود.

فلاح گفت: سراسر شهرستان بهشهر مهد هنر و هنرمندان است و در همین راستا، مردم هنردوست زاغمرز، ۱۳۰۰ مترمربع و مردم خلیل شهر یک‌هزار و ۵۰۴ متر مربع در اختیار ارشاد قرار دادند تا فضایی مناسب برای برگزاری جلسات ماهانه و فعال کردن انجمن‌ها داشته باشیم.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : مجتمع فرهنگی- هنری بهشهر جوابگوی هنرمندان نیست

مجتمع فرهنگی- هنری بهشهر جوابگوی هنرمندان نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر