صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو شورای شهر بهشهر:

ابلاغ حکم شهردار بهشهر همه مراحل قانونی خود را طی کرده است/بلاتکلیفی مردم نتیجه کارشکنی عده‌ای می‌باشد

اعظم‌السادات حسینی گفت: وقتی عده‌ای به‌دنبال فرایندهای غیرقانونی و کارشکنی باشند، نتیجه این می‌شود که مردم بهشهر قربانی سیاسی‌بازی‌ها شده و چند ماه در بلاتکلیفی به‌سر ببرند.

کد خبر : 45165

تاریخ انتشار : 09/09/1396 - 11:30


ابلاغ حکم شهردار بهشهر همه مراحل قانونی خود را طی کرده است/بلاتکلیفی مردم نتیجه کارشکنی عده‌ای می‌باشد

به گزارش خط امید؛ اعظم‌السادات حسینی طی گفتگویی درباره وضعیت ابلاغ حکم شهردار بهشهر از سوی استاندار مازندران اظهار کرد: روند انتخاب فرید صمدایی به‌عنوان شهردار جدید بهشهر، همه مراحل قانونی خود را طی کرده و در انتظار ابلاغ این حکم هستیم.

وی ادامه داد: به‌دلیل اینکه برخی از قدرت‌های ذی‌نفوذ در سطح شهرستان و استان به‌دنبال تحمیل گزینه دیگری برای شهرداری بهشهر بوده‌اند، انتخاب شورای اسلامی شهر به مذاق آنها خوش نیامد و از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کردند تا حکم شهردار بهشهر تاکنون ابلاغ نشود.

عضو شورای اسلامی شهر بهشهر با بیان اینکه قانون باید فصل‌الخطاب باشد و به آن احترام بگذاریم، تصریح کرد: وقتی عده‌ای به‌دنبال فرایندهای غیرقانونی و کارشکنی باشند، نتیجه این می‌شود که مردم بهشهر قربانی سیاسی‌بازی‌ها شده و چند ماه در بلاتکلیفی به‌سر ببرند.

حسینی با ابراز شرمندگی از مردم به‌دلیل اتفاقات ناخوشایند پیش‌آمده خاطرنشان کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های چندماهه شورای اسلامی شهر بهشهر هیچ منع قانونی در ابلاغ حکم شهردار وجود ندارد و بازرسی وزارت کشور نیز با مکاتبات اداری وارد عمل شده تا هر چه زودتر به این کارشکنی خاتمه دهد.

وی در پایان گفت: اگر بنا به هر دلیلی برخی بخواهند با قدرت و لابی‌گری‌های خود حق مردم بهشهر را تضییع کنند، سه عضو از شورای هفت‌نفره بهشهر از ادامه فعالیت خود در شورا استعفا خواهند داد.

گفتنی است در روز یک شهریور سال جاری پس از مراسم تحلیف اعضای دوره پنجم شورای شهر بهشهر در نخستین جلسه رسمی شورای پنجم بهشهر فرید صمدایی با اکثریت آرا به عنوان شهردار این شهر برگزیده شد که این انتخاب با حاشیه‌هایی همراه بود. 

  

دیدگاه شما در مورد : ابلاغ حکم شهردار بهشهر همه مراحل قانونی خود را طی کرده است/بلاتکلیفی مردم نتیجه کارشکنی عده‌ای می‌باشد

ابلاغ حکم شهردار بهشهر همه مراحل قانونی خود را طی کرده است/بلاتکلیفی مردم نتیجه کارشکنی عده‌ای می‌باشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر