صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مسؤول ستاد بازسازی عتبات و عالیات مازندران خبرداد

ارسال 60 کامیون کالا از مازندران برای پیاده‌روی اربعین

مسؤول ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان مازندران گفت: 60 کامیون کالاهای مربوط تغذیه و اسکان زائران اربعین تا تاریخ اول آبان ماه ارسال شده است.

کد خبر : 45153

تاریخ انتشار : 03/08/1396 - 16:11


 ارسال 60 کامیون کالا از مازندران برای پیاده‌روی اربعین

به گزارش خط امید؛  محمد‌حسن اصغری مسؤول ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان مازندران اظهار کرد: در سال 96 تعداد 20 موکب به مناطق مختلف برای مراسم اربعین اعزام کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه 7 موکب در مسیر نجف، کربلا قرار دارند افزود: یک موکب در سه راه کوت و بقیه موکب‌ها در کربلا و عتبات کربلا اعزام شده‌اند.

مسؤول ستاد بازسازی عتبات و عالیات با اشاره به اینکه امسال روزانه اسکان 30 هزار نفر را بر عهده داریم، خاطرنشان کرد: همچنین روزانه تغذیه 70 هزار نفر بر عهده ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران است.

وی بیان کرد: حدود 900 نفر خادم و افراد خدماتی برای پذیرایی زائران در نظر گرفته‌ایم.

اصغری با بیان اینکه 450 نفر از این نیروها را بیمه کرده‌ایم، یادآور شد: تا تاریخ اول آبان ماه  60 کامیون کالاهای مربوط  تغذیه و اسکان ارسال شده است.

مسؤول ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان مازندران با اعلام اینکه ارزش کالاهای ارسال شده تا اول آبان 6 میلیارد تومان است، بیان کرد: ارسال کالاها همچنان ادامه دارد و هر روز کامیون‌های حامل کالاهای تغذیه و اسکان فرستاده می‌شوند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : ارسال 60 کامیون کالا از مازندران برای پیاده‌روی اربعین

 ارسال 60 کامیون کالا از مازندران برای پیاده‌روی اربعین

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر