صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون استاندار مازندران خبر داد

پیگیری اعطای 5 میلیارد تومان مشوق صادراتی از شورای برنامه‌ریزی مازندران

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مازندران در شوراي برنامه‌ريزي استان از محل كمك‌هاي فني اعتباري مبلغ 5 ميليارد تومان به عنوان مشوق صادراتي لحاظ شود.

کد خبر : 45151

تاریخ انتشار : 03/08/1396 - 16:06


پیگیری اعطای 5 میلیارد تومان مشوق صادراتی از شورای برنامه‌ریزی مازندران

به گزارش خط امید؛ حسن خیریانپور ظهر امروز در جلسه تنظیم بازار استان اظهار کرد: تنظیم بازار و مراقبت از امور بازار هم به دلیل نوسانات قیمتی و هم تامین به موقع اقلام در سبد خانوار یکی از مسایلی است که باید توجه ویژه‌ای به آن شود تا مردم در تامین اقلام مورد نیاز خود دچار کمبود نشوند.

وی با تاکید بر برگزاری جلسات منظم و فعال‌سازی کارگروه توسعه صادرات استان، گفت: در شورای برنامه‌ریزی استان از محل کمک‌های فنی اعتباری 5 میلیارد تومان به عنوان مشوق صادراتی لحاظ شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران به ذخیره‌سازی مرکبات و کیوی در استان اشاره کرد و افزود: در امر ذخیره‌سازی این دو محصول باید طبق دستور وزیر جهاد کشاورزی به صورت جدی پیگیری‌های لازم انجام شود.

این مسؤول درباره ترویج فرهنگ تازه‌خوری مرکبات گفت: شبکه تعاون روستایی باید پای کار بیاید و از 31 استان کشور پیگیر باشد و از این ظرفیت برای عرضه مستقیم مرکبات استفاده کند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : پیگیری اعطای 5 میلیارد تومان مشوق صادراتی از شورای برنامه‌ریزی مازندران

پیگیری اعطای 5 میلیارد تومان مشوق صادراتی از شورای برنامه‌ریزی مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر