صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تولید Apple iPhone 7 با حافظه 256 گیگابایت متوقف شد

طبق اعلام سایت "wayback machine" اپل پس از معرفی آیفون 8، تولید آیفون 7 و 7 پلاس با حافظه 256 گیگابایت را متوقف کرده است.

کد خبر : 45142

تاریخ انتشار : 03/08/1396 - 07:40


به گزارش خط امید؛ اپل امسال دو گوشی آیفون 8 و 8 پلاس و آیفون X را که به مناسبت دهمین سالگرد تولید آیفون طراحی شده بود، معرفی کرد. دو گوشی آیفون 8 و 8 پلاس از لحاظ ظاهری نسبت به گوشی های نسل قبل اش، بدون تفاوت بود و تنها در چند قطعه سخت افزاری اختلاف داشتند.

بر اساس مطالب منتشر شده در سایت "wayback machine" اپل در 12 سپتامبر پس از معرفی آیفون 8، تولید آیفون 7 و 7 پلاس با حافظه 256 گیگابایت را متوقف کرده است. شاید این موضوع تغییر و تصمیم خاصی نباشد اما اپل با به کار بردن این سیاست کاربران خود را برای استفاده از آیفون با حافظه 256 گیگابایت مجبور کرد تا آیفون های جدید این شرکت را خریداری کنند.

این سیاست اپل، ترفند خوبی برای فروش آیفون 8 است که فروشی خوبی نسبت به نسل قبل آن نداشته است. چراکه تفاوتی نسبت به نسل قبل نداشته و تنها قابلیت شارژ بی سیم و پردازنده قوی تر در آن به کار برده شده است. بر اساس آمار به دست آمده، با توجه به عرضه آیفون 8، همچنان آیفون 7 در بین کاربران محبوب تر است و در گوگل نیز واژه "آیفون 7" بیشتر جست و جو شده است.

همچنین طبق نظرسنجی های شرکت اپل، آیفون X محبوبیت بیشتری نسبت به آیفون 8 دارد. به همین جهت اپل در زمان معرفی آیفون 8 و 8 پلاس، از آیفون X نیز رونمایی کرد تا توجه ها را به سوی خود جلب کند.


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : تولید Apple iPhone 7 با حافظه 256 گیگابایت متوقف شد

 تولید Apple iPhone 7 با حافظه 256 گیگابایت متوقف شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر