صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آمار دربی در لیگ برتر؛ همه چیز مساوی برای سرخابی ها

هشتاد و پنجمین دربی پایتخت عصر پنج شنبه در حالی برگزار می شود که این دیدار سی و سومین تقابل دو تیم در تاریخ لیگ برتر به حساب می آید.

کد خبر : 45139

تاریخ انتشار : 03/08/1396 - 07:37


به گزارش خط امید؛ تیم های استقلال و پرسپولیس در 16 دوره قبلی لیگ برتر 32 بار به مصاف هم رفته اند که به لحاظ نتایج دو تیم همه چیز بین سرخابی های پایتخت برابر است. استقلال و پرسپولیس در 18 بازی لیگ برتری به نتیجه مساوی دست یافته اند؛ در بازی هایی که دو تیم به نتیجه مساوی رسیده اند، نتیجه پایانی یک بر یک یا تساوی بدون گل بوده است. از دیدار برگشت لیگ برتر ششم تا دیدار رفت لیگ نهم، دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند که این تعداد بیشترین بازی متوالی بدون برد یک تیم به حساب می آید. همچنین، تساوی یک بر یک پرتکرارترین نتیجه دو تیم در تاریخ لیگ برتر به حساب می آید که در 10 بازی رقم خورده و بعد از آن تساوی بدون گل با هشت بازی به عنوان پرتکرارترین نتیجه به حساب می آید.

آمار دو تیم در رقابت های لیگ برتر از این نظر جالب است که هر دو تیم نه تنها در تعداد برد، بلکه در تعداد گل های زده هم با هم مساوی هستند. در 32 دربی لیگ برتری، سهم هر تیم 7 برد و 31 گل زده است. بنابراین دو تیم در دیدار پنج شنبه در صورت برتری بر رقیب می توانند به لحاظ آماری و نتایج لیگ برتری از یکدیگر پیشی بگیرند. بهترین پیروزی استقلال در دربی، برد 2 بر صفر در دیدار رفت لیگ برتر یازدهم برای این تیم رقم خورد و بهترین برد پرسپولیس که پرگل ترین دربی لیگ برتری هم به حساب می آید، پیروزی 4 بر 2 در دیدار برگشت لیگ پانزدهم است.


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : آمار دربی در لیگ برتر؛ همه چیز مساوی برای سرخابی ها

 آمار دربی در لیگ برتر؛ همه چیز مساوی برای سرخابی ها

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر