صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران:

پس گرفتن بیمارستان تامین اجتماعی بهشهر از طریق نمایندگان پیگیری شود

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران گفت:سازمان تامین اجتماعی در حوزه واگذاری بیمارستان تامین اجتماعی دخیل نبود و پس گرفتن آن باید از طریق نمایندگان پیگیری شود.

کد خبر : 45121

تاریخ انتشار : 22/07/1396 - 22:53


پس گرفتن بیمارستان تامین اجتماعی بهشهر از طریق نمایندگان پیگیری شود

به گزارش خط امید؛  مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران در جلسه بررسی و تبادل نظر پیرامون مشکلات کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی شرق مازندران در دفتر کانون بازنشستگان شهرستان بهشهر اظهار کرد: شهرستان های گلوگاه و بهشهر در حوزه درمان با مشکلاتی مواجه هستند ، در ابتدا بیمارستان تامین اجتماعی برای بهشهر در نظر گرفته شده بود که در محاسبات اولیه درست بود اما با هبه کردن این بیمارستان به وزارت بهداشت کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی با مشکل مواجه شدند.

 

محمد خورشیدی گفت: تک رشته ای بودن بیمارستان شهدا ضعف بزرگ این بیمارستان  است و به خاطر تک رشته ای بودن، بازنشستگان نمی توانند از ان استفاده کنند در حالی که با توسعه بیمارستان شهدا و اضافه کردن بخش هایی به آن بیمه شدگان از دارو، آزمایش، ویزیت و بستری رایگان بهره مند می شوند.

 

وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی در حوزه  واگذاری بیمارستان تامین اجتماعی دخیل نبود و پس گرفتن آن باید از طریق نمایندگان پیگیری شود.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران گفت: برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی در گلوگاه باید مکاتباتی با سازمان تامین اجتماعی داشت که احداث درمانگاه نیاز به مصوبه هیات مدیره دارد و در مرحله بعد استان نظر کارشناسی ارائه می دهد .

 

خورشیدی در پایان بر توسعه درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهشهر تاکید کرد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : پس گرفتن بیمارستان تامین اجتماعی بهشهر از طریق نمایندگان پیگیری شود

پس گرفتن بیمارستان تامین اجتماعی بهشهر از طریق نمایندگان پیگیری شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر