صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بهره‌مندی ۶۵۹ مددجو از خدمات آموزش خانواده

۶۵۹ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهشهر در ۶ ماه نخست امسال از دوره‌های آموزش خانواده بهره‌مند شدند.

کد خبر : 45119

تاریخ انتشار : 21/07/1396 - 16:49


بهره‌مندی ۶۵۹ مددجو از خدمات آموزش خانواده

به گزارش خط امید؛ ابراهیم اسدی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهشهر بابیان اینکه کمک به زوج‌های جوان، تلاش برای موفقیت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت و ارتقاء سطح فکری و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد در بخش فرهنگی است، گفت: ۶۵۹ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بهشهر در ۶ ماه نخست امسال از دوره‌های آموزش خانواده بهره‌مند شدند.

 

وی افزود: اعزام ۱۶۴ نفر از مددجویان تحت حمایت به سفر‌های زیارتی، اعزام مددجو یان به اردو‌های آموزشی و تربیتی و برپایی کانون و پایگاه‌های تابستانی با حضور ۱۲۰ نفر از فرزندان مددجو از دیگر برنامه‌های فرهنگی این نهاد در بهشهر بوده است.

 

مدیر کمیته امداد بهشهر بابیان اینکه مخاطبان آموزش خانواده شامل زنان سرپرست خانوار، دختران در شرف ازدواج، دختران بازمانده از تحصیل، نوعروسان، سالمندان بوده‌اند، گفت: برگزاری کلاس‌های پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی، خدمات مشاوره‌ای، و تحصیلی و شغلی و خانوادگی به‌صورت فردی و گروهی از مهم‌ترین موضوعات دوره‌های آموزش خانواده محسوب می‌شود.


اسدی با بیان اینکه از وظایف مشاوران کمیته امداد راهنمایی و هدایت مددجویان است و آنهامی‌توانند با بهره‌گیری از کمک‌های مشاوره به توانمندی روحی و معنوی برسند، افزود: مددجویان کمیته امداد این شهرستان از خدمات مشاوره فردی و گروهی در بخش‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، فضای مجازی، اعتیاد، مهارت‌های زندگی، سبک فرزند پروری، شرایط ازدواج موفق، آشنایی با عوامل مؤثر ازدواج و تحکیم بنیان خانواده بهره‌مند شدند.

 

وی بابیان اینکه توانمندی مددجویان مهم‌ترین اولویت کمیته امداد است گفت: با حضور خیران فرهنگی از ۳۰ خانواده دارای دانش آموز و دانشجو در قالب طرح مفتاح الجنه دیدار شد و خیران در بخش‌های فرهنگی و تحصیلی به مدد جویان کمک کردند.

 

وی افزود: ۳ هزار و ۵۶۰ خانوار در شهرستان بهشهر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : بهره‌مندی ۶۵۹ مددجو از خدمات آموزش خانواده

بهره‌مندی ۶۵۹ مددجو از خدمات آموزش خانواده

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر