صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

همایش مرزبانان و مرزنشینان در پاسگاه مرزبانی اميرآباد برگزار شد

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، همایش همایش مرزبانان و مرزنشینان در پاسگاه مرزبانی اميرآباد برگزار شد.

کد خبر : 45114

تاریخ انتشار : 15/07/1396 - 22:05


 همایش مرزبانان و مرزنشینان در پاسگاه مرزبانی اميرآباد برگزار شد

 

به گزارش خبرنگار خط امید، امام جمعه زاغمرز، شنبه در این مراسم که در پاسگاه مرزبانی امیرآباد بهشهر برگزار شد، از مرزبانان، به عنوان مجاهدان امنیت و آسایش نام برد که مجاهدت های فراوان انجام دادند.

حجت الاسیلام سید جلال موسوی تبار افزود:  نیروهای نظامی نیروهای مکتبی و مذهبی هستند که با مجاهدت های است.

وی با اشاره به اینکه مردم منطقه به دلیل بیکاری موجود در این حوزه در برخی موارد اقدام به صید غیرمجاز می کنند، اظهار کرد: مرزبانان در این بخش با دلسوزی و اعلام موارد پیشگیرانه مانع بروز اختلافات و درگیری هستند.

امام جمعه زاغمرز با تاکید بر حفظ وحدت و اتحاد گفت:  نیروی انتظامی وسیع ترین و بزرگترین ماموریت ها را با سالم ترین، مخلص ترین و شجاع ترین نیروها در اوج اقتدار و امنیت به انجام رسانده اند

معاون دادستان بهشهر هم با بیان اینکه در فصل صید و صیادیقرار داریم از صیادان خواست تا از صید ماهی غیرمجاز در منطقه جلوگیری کنند.

میثم ناصحی گفت: امنیتی که امروز در منطقه، کشور، استان و شهرستان حاکم است به دلیل جان برکفی نیروهای انتظامی، نظامی و همه نیروهای مسلح است که باید قدردان این امنیت باشیم.

 وی  افزود:  مرزبانان حفاظت و حراست از مرزها را برعهده دارند و با پیشگیری به موقع از جرائم، در افزایش امنیت نقش بسزایی دارند

فرمانده دریابانی پاسگاه امیرآباد هم در این همایش،امنیت را مهمترین سرمایه دانست که باید همه ما برای حفظ و پایداری آن تلاش کنیم.

 سید حسین عبدی گفت: اکنون با توجه به وجود برادران شیعه و سنی در منطقه از وحدت و اتحاد خوبی برخورداریم که امیدواریم با حفظ این امنیت برای تعالی بیشتر نظام گام برداریم.

در این مراسم همچنین کلنگ احداث مسجد پاسگاه دریابانی امیرآباد به مساحت 200 متر مربع با 300 میلیون تومان اعتبار به زمین زده شد و همچنین از خیران، مرزبانان نمونه، نیروهای نمونه پاسگاه دریابانی امیرآباد و فعالان برنامه‌های فرهنگی و دینی تجلیل شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : همایش مرزبانان و مرزنشینان در پاسگاه مرزبانی اميرآباد برگزار شد

 همایش مرزبانان و مرزنشینان در پاسگاه مرزبانی اميرآباد برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر