صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر:

کاهش 40 درصدی جرم و جرائم در ماه محرم

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از کاهش ۴۰ درصدی جرم و جرائم در ماه محرم در این شهرستان خبر داد و گفت: در ماه محرم همواره شاهد کاهش آمار جرائم هستیم.

کد خبر : 45111

تاریخ انتشار : 14/07/1396 - 15:42


کاهش 40 درصدی جرم و جرائم در ماه محرم

 

به گزارش خبرنگار خط امید، رمضان شجاعی در سخنانی در جمع نمازگزاران جمعه در مصلای بهشهر با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی افزود: دشمن برای سست کردن اعتقادات مذهبی مردم با تمام توان واردشده است و ما باید با برنامه درست در تقویت باورها تلاش کنیم.

وی اظهار کرد: دشمن با ورود به بحث اعتقادات در پی رواج مفاسد اخلاقی و مواد مخدر در جامعه است و ما باید با هوشیاری و مراقبت از فرزندان مانع آسیب شویم.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر بابیان اینکه امروزه امکانات فن آوری برای فرزندان مهیا است اما چگونگی استفاده را نمی‌دانیم، افزود: باید در فضای مجازی مراقبت بیشتری انجام شود.

شجاعی با اشاره به آمار تأسف‌بار طلاق در جامعه، آن را نگران‌کننده دانست و گفت: وجود ۱۴ هزار و ۵۰۰ پرونده طلاق در مازندران هشداری برای همه خانواده‌ها است.

وی ادامه داد: بیشتر دلایل طلاق در جامعه به فضای مجازی و عدم آگاهی مردم به استفاده درست از این فضا برمی‌گردد که جامعه را دچار آسیب کرده است.

شجاعی گفت: امنیت اجتماعی در سطح شهرستان و جامعه درگرو همکاری و تعامل پلیس و مردم است و باید تلاش شود تا با همکاری همه‌جانبه، امنیت پایدار، در جامعه ثابت بماند.

به گزارش خبرنگار خط امید، در حاشیه برگزاری نماز با صلابت جمعه، پایگاههای مختلف اجتماعی و نمایشگاه دستاوردهای مختلف نیروی انتظامی بهشهر برای نمازگزاران به نمایش گذاشته شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : کاهش 40 درصدی جرم و جرائم در ماه محرم

کاهش 40 درصدی جرم و جرائم در ماه محرم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر