صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

احتمال محرومیت قطر از میزبانی جام‌جهانی2022

اطلاعات ارائه شده در یک گزارش محرمانه نشان داده است که قطر احتمال دارد از میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ محروم شود. البته قطر اتهامات وارده در این گزارش را رد کرده است.

کد خبر : 45103

تاریخ انتشار : 15/07/1396 - 17:13


به گزارش خط امید؛ گزارش Cornerstone Globale که پایه‌گذار آن غانم نوسیبه از مخالفان قطر در فضای مجازی است، نشان می‌دهد که قطر احتمال دارد به دلیل مشکلات سیاسی میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ را از دست بدهد.

طبق این گزارش با عنوان "تمرکز بر قطر: آیا جام جهانی ۲۰۲۲ در خطر است،" وضعیت سیاسی قطر ممکن است باعث شود این کشور میزبانی جام جهانی را از دست دهد. قطر اخیرا وضعیت خوبی با کشورهای همسایه از جمله عربستان نداشته که وضعیت او را در دنیا به خطر انداخته است.

در این گزارش آمده است: بسیاری از دیپلمات‌های غربی در خفا اعلام کرده‌اند که نمی‌دانند آیا جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر برگزار خواهد شد یا خیر.

این اخبار، خطر زیادی را برای شرکت‌هایی که در حال حاضر برای فراهم کردن زیرساخت‌های جام جهانی قطر کار می‌کنند ایجاد می‌کند.

قطر تمام اتهام‌های وارده را رد کرده و اعلام کرده این اتهامات از سوی کشورهایی است که به کشورهای تحریم کننده قطر وابسته هستند. قطر اعلام کرده است که کاملا مطمئن است دوحه میزبان جام جهانی خواهد بود.

 


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : احتمال محرومیت قطر از میزبانی جام‌جهانی2022

احتمال محرومیت قطر از میزبانی جام‌جهانی2022

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر