صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سردارجزایری:

دیپلماسی ایران تحت تاثیر هویج و چماق زنگ زده آمریکایی‌ها قرار نمی‌گیرد

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح درباره روی میز بودن گزینه نظامی توسط رئیس جمهور آمریکا اظهارکرد: آمریکا چنانچه توان و اراده جنگیدن داشت، در حمله به سوریه کمترین تردیدی بخود راه نمی‌داد.

کد خبر : 4509

تاریخ انتشار : 19/08/1392 - 00:44


دیپلماسی ایران تحت تاثیر هویج و چماق زنگ زده آمریکایی‌ها قرار نمی‌گیرد

به گزارش خط امید بهشهر _ سردار جزایری با بیان این مطلب ، گفت: زیاده‌گویی رئیس جمهوری آمریکا در طرح مساله مضحک روی میز بودن گزینه نظامی، به صورتی تهوع‌آور درآمده است، هم اینک دولت ایالات متحده آمریکا همچون عروسک دلقک و عقب مانده در اختیار صهیونیست است.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین اظهار داشت: منافع دولت آمریکا و همه توان رژیم صهیونیستی در تیررس ایران قرار دارند و نیروهای مسلح ایران در برخورد با دولت آمریکا و صهیونیست‌ها کمترین تردیدی ندارند.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور افزود: حکومت آمریکا منفورترین و شرورترین دولت در جهان امروز بحساب می‌آید و با وجود تبلیغات سوء رسانه‌های امپریالیستی هر چه می‌گذرد بر نفرت عمومی مردم جهان از دولت آمریکا افزوده می‌شود.

این مقام عالیرتبه نیروهای مسلح بیان داشت: طی چند ده سال اخیر، ده‌ها جنگ و اقدام ضد بشری علیه ده‌ها کشور از سوی دولت آمریکا انجام شده که در اثر آن صدها هزار انسان بی‌گناه به خاک و خون کشیده شده‌اند و بی‌جهت نیست که «حکومت خونخوار» لقبی ناکافی برای دولت آمریکاست.

سخنگوی نیروهای مسلح در پایان تاکیدکرد: دولت آمریکا به زودی خواهد فهمید که قدرت ایران، چیزی نیست که بتواند آن را نادیده بگیرد. همچنین با توجه به این سخنان رئیس جمهوری دولت آمریکا همزمان با مذاکرات، دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران تحت تاثیر هویج و چماق زنگ زده آمریکایی‌ها قرار نمی‌گیرد.


منبع : ایسنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : دیپلماسی ایران تحت تاثیر هویج و چماق زنگ زده آمریکایی‌ها قرار نمی‌گیرد

دیپلماسی ایران تحت تاثیر هویج و چماق زنگ زده آمریکایی‌ها قرار نمی‌گیرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر